Spravodajstvo

Lumia 520, 1020, 1520 a HTC One M8 budú medzi prvými zariadeniami s Windows 10 TP

Joe Belfiore prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámil, že aktualizácia na Windows 10 Technical Preview bude len pre vybrané telefóny (Lumia 520 bude patriť medzi ne). Pričom aktualizácia bude vypúšťaná vo viacerých vlnách. Avšak ako ďalej dodáva, vzhľadom na rozmanitosť zariadení, tak niektoré funkcie sa budú mierne líšiť od zariadenia k zariadeniu.

tweet1

Čo sa týka predpokladaného termínu uvoľnenia aktualizácie, tak samotné načasovanie ešte nie je známe.  Joe Belfiore len potvrdil, že bude v priebehu tohto mesiaca.

tweet2

Portál Neowin.net zase informoval, že v rámci prvej vlny aktualizácií nebudú chýbať ani Lumia 1020, Lumia 1520 a HTC One (M8), kde sa odvoláva na dôveryhodný zdroj z prostredia Windows komunity. Avšak nejedná sa ešte o konečný zoznam zariadení, ktoré dostanú aktualizáciu v prvej vlne na Windows 10 TP, dodáva portál Newowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close