Spravodajstvo

Lumia 435, lacný 3G smartphone je potvrdený

Anatel je brazílsky certifikačný orgán, z ktorého unikli informácie potvrdzujúce existenciu mobilného telefónu z dielne Microsoftu Lumiu 435, o ktorom sme Vás informovali už dávnejšie. O úniku informácií informoval portál phonearena.com. Certifikačný orgán by mal reagovať na žiadosť Microsoftu ešte v priebehu tohto mesiaca, čo je dobrým znamením aj pre nadšencov Windows Phonu, ktoré naznačuje, že predaj tohto zariadenia nie je ďaleko.

105221f5z08tp8d8x0rzvd.jpg.thumb_

Smartphone by mal priniesť na trh oživenie v segmente lacnejších zariadení, pričom do segmentu low-endu prinesie napríklad aj podpodporu dvoch SIM kariet súčasne.  Telefón by mal disponovať 4“ palcovým displejom s rozlíšením 480 x 800 bodov (235ppi), procesorom Qualcomm Snapdragon 200, 512 MB RAM a 5 megapixlovým fotoaparátom.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close