Spravodajstvo

VIDEO | Pozrite si 3D ovládanie na údajnej Lumii 1030 (McLaren)

Spomínate si ešte na jeden zo starších článkov „Microsoft pravdepodobne oživuje projekt McLaren. Chystá Lumiu 1030?“, ktorý sme vám priniesli? Písali sme v ňom o (staro)novej Lumii 1030, nástupcovi známej Lumie 1020, ktorá sa hrdí prívlastkom najlepší fotomobil na svete.

Pred pár dňami sa na internete objavilo nové video, v ktorom bol tento nástupca známej Lumie 1020 zachytený. Na videu nižšie si môžete pozrieť Lumiu 1030, resp. pre mnohých známu viac pod označením McLaren (kódové označenie telefónu), na ktorom je zachytené 3D ovládanie, čo malo byť jedno z ďalších hlavných lákadiel tohto zariadenia.

Avšak podľa dostupných informácií by sa toto zariadenie bohužiaľ nemalo nikdy dostať na trh, a to z dôvodu, že vývojári zvolili nevhodnú technológiu pre 3D ovládanie, čo v konečnom dôsledku predražilo celý vývoj telefónu a výsledkom toho bolo údajné zastavenie prác na vývoji zariadenia.

Zdroj: Windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close