Zariadenia

„Ľudové“ zariadenia Microsoft Surface sa objavilo v OpenCl becnhmark teste

Keď sa povie Microsoft Surface tak mnohých napadnú zariadenia, ktoré sú pre väčšinu populácie neprístupné. Dôvodom je cena, ktorá v prípade tých najlacnejších zariadení aktuálne začína niekde na úrovni okolo 700USD. V prípade Európy je to dokonca ešte o niečo viac.

Najnovšie sa v OpenCL becnhmark teste objavilo zariadenia Microsoft Surface, ktoré by sa podľa aktuálnych správ malo približovať k cenovke „ľudového“ zariadenia hoci stále k ľudovej cene má ešte riadny kus cesty. Podľa dostupných informácií cena tohto zariadenia by sa mala pohybovať niekde na úrovni okolo 400USD a konkurovať by malo primárne zariadeniam od spoločnosti Apple.

Ako možete vidieť vyššie v poste Mouni Reddy (ex-zamestnanec Microsoftu) tak zariadenia je poháňané výkonným hardvérom, ktorý je len o niečo slabší ako MacBook, ktorý bol predstavený v polovici minulého roku. Predpokladá sa však aj to, že vyššie porovnanie je v prípade Surface zariadenia v tom najvýkonnejšom prevedení.

Zdroj: Twitter via Neowin

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close