Zariadenia

„Ľudové“ zariadenia Microsoft Surface sa objavilo v OpenCl becnhmark teste

Keď sa povie Microsoft Surface tak mnohých napadnú zariadenia, ktoré sú pre väčšinu populácie neprístupné. Dôvodom je cena, ktorá v prípade tých najlacnejších zariadení aktuálne začína niekde na úrovni okolo 700USD. V prípade Európy je to dokonca ešte o niečo viac.

Najnovšie sa v OpenCL becnhmark teste objavilo zariadenia Microsoft Surface, ktoré by sa podľa aktuálnych správ malo približovať k cenovke „ľudového“ zariadenia hoci stále k ľudovej cene má ešte riadny kus cesty. Podľa dostupných informácií cena tohto zariadenia by sa mala pohybovať niekde na úrovni okolo 400USD a konkurovať by malo primárne zariadeniam od spoločnosti Apple.

Ako možete vidieť vyššie v poste Mouni Reddy (ex-zamestnanec Microsoftu) tak zariadenia je poháňané výkonným hardvérom, ktorý je len o niečo slabší ako MacBook, ktorý bol predstavený v polovici minulého roku. Predpokladá sa však aj to, že vyššie porovnanie je v prípade Surface zariadenia v tom najvýkonnejšom prevedení.

Zdroj: Twitter via Neowin

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Microsoft Surface surface Surface Book

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close