AppleSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Ľudia strácajú záujem o nové iPhony. Tento rok sa nekonali „nekonečné“ rady

Spomínate si na fotografie z predobchodov spoločnosti Apple, kedy fanúšikovia tejto spoločnosti čakali na nové zariadenia už niekoľko dní pred oficiálnym začatím predaja? Určite áno, veď viac ako 10 rokov nás tieto fotografie sprevádzajú.

Tento rok je však diametrálne odlišný ako tie predošlé. Viacero fanúšikov tejto značky začalo na internete uverejňovať fotografie týchto „legendárnych radov“, ktoré však podľa všetkého už nemajú taku silu.  Veď posúďte sami.

V každom prípade, v našich končinách tieto rady nie sú až tak časté, teda aspoň pri spotrebnej elektronike (teda okrem dlhých radov v štvrtkové rána pred supermarketmi Lidl). Boli ste aj vy niekedy súčasťou takýchto „davov“ nedočkavcov?

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close