SpravodajstvoXiaomi

Lu Weibing prezrádza, či bude Redmi K30 Pro lepším smartfónom ako Mi 10 Pro

Lu Weibing prezrádza, že smartfón Redmi K30 Pro nebude špecifikáciami lepší, ako je to v prípade smartfónu Xiaomi Mi 10 Pro.

Spoločnosť Xiaomi pred niekoľkými dňami predstavila novú generáciu vlajkových lodí Mi 10. Zariadenia priniesli nadpriemerné špecifikácie vrátane fotoaparátu, ktorý v prípade Pro verzie smartfónu aktuálne kraľuje rebríčku najlepších fotomobilov podľa DXOMARK.

Xiaomi Mi 10 Pro predbehol Huawei Mate 30 Pro 5G. Je novým kráľom fotomobilov, hovorí odborná porota DXOMARK

Nezadržateľne sa blíži predstavenie ďalšieho smartfónu, na ktorý mnohí z nás netrpezlivo čakajú. Ide konkrétne o model Redmi K30 Pro, ktorý by mal byť predstavený už koncom tohto mesiaca. Samozrejme, so skracujúcim sa termínom predstavenia smartfónu, na povrchu sa  vynárajú viaceré otázky ohľadne špecifikácií zariadenia. Obzvlášť je často frekventovaná otázka, či ponúkne lepšie špecifikácie ako Mi 10 Pro.

Práve na otázku vyššie poznáme už dnes odpoveď. Vyjadril sa k nej samotný šéf spoločnosti Redmi, ktorý povedal, že zariadenia výbavou nebude výkonnejším ako smartfón Mi 10 Pro.

Redmi K30 Pro sa vráti k vysúvacej prednej selfie kamere

Redmi K30 Pro bude vychádzať z aktuálne dostupného modelu Redmi 30, pričom sa očakáva upgrade v podobe procesora Snapdragon 865, vylepšený fotoaparát, AMOLED displej s podporou zobrazovacej frekvencie 90Hz, či predná selfie kamera v podobe vysúvacej kamery, tak ako tomu bolo v prípade zariadenia Redmi K20.

Redmi K30 Pro_render
Via Gizmochina.com

Čo sa týka ceny, tak viacerí experti predpokladajú, že sa bude pohybovať  okolo 450$. V každom prípade, viac sa dozvieme už 28. februára, kedy má byť smartfón oficiálne predstavený širokej verejnosti.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close