Xiaomi

Lu Weibing: „Pracujeme na smartfóne Redmi Note 8“

CEO Redmi, Lu Weibing oficiálne potvrdil, že pracujú na novej generácii smartfónov Redmi Note 8

Generálny riaditeľ spoločnosti  Redmi, Lu Weibing potvrdil, že pracujú na novej generácii smartfónov Redmi Note 8. Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Lu Weibing však o novej generácii smartfónov z produktovej línie Redmi Note 8 moc toho neprezradil. Jedine povedal, že bude výkonnejšia. To sa však dalo očakávať.

Lu Weibing potvrdil, ze pracuju na novej generacii smartfonov Redmi Note 8
Via Gizmochina.com

64-megapixelový fotoaparát a  herný procesor

Koncom minulého týždňa sa objavili špekulácie, ktoré hovorili o  tom, že smartfón bude vybavený 64-megapixelovou kamerou a novo predstaveným procesorom MediaTek Helio G90T.

Procesor MediaTek Helio G90T je aktuálne najnovšou generáciou procesorouv od spoločnosti Mediatek, ktorá je určita primárne na hranie hier. Podporuje veľkosť pamäte RAM do 10GB typu LPDDR4x a  úložný priestor typu UFS 2.1 / eMMC 5.1. Okrem toho procesor podporuje technológiu HyperGaming či zobrazovaciu frekvenciu displeja do 90Hz.

Spoločnosť Redmi zároveň niekoľko dní dozadu potvrdila, že pracuje na smartfóne s  vyššie spomínaným smartfónov. Či sa však jedná o Redmi Note 8 zariadenie zatiaľ nevedno.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close