SpravodajstvoTIP REDAKCIE

LOKMAT ATTACK 2 – hodinky pre milovníkov outdoorových športov s meraním krvného tlaku a parádnou cenou

Cieľová skupina hodiniek LOKMAT ATTACK 2 je jasná na prvý pohľad. Milovníci outdoorových športov si tak určite prídu na svoje.

Pokukávaš po poriadnych outdoorových hodinkách, ktoré by stáli pri tvojom boku v takmer akejkoľvek „hraničnej“ situácii? Hodinky LOKMAT ATTACK 2 sú outdoorovými hodinkami doslova telom i dušou. Dizajnovo je ich zameranie už na prvý pohľad jasné, no hodinky ponúkajú aj pokročilé funkcie aj čo sa monitoringu zdravia používateľa týka. Charakter hodiniek – ponúknuť prehľad informácií o zdravotnom stave a športových aktivitách, sa jednoducho nedá poprieť. 

Hodinky LOKMAT ATTACK 2 za 32,99 eur nájdeš na Cafago.com

LOKMAT ATTACK 2 – ideálny parťák pre športovcov

lokmat attack 2
Zdroj: Cafago

Túžba byť v teréne už zo samotného dizajnu hodiniek jasne srší. Hodinky sú však aj napriek svojim na prvý pohľad väčším rozmerom stále ľahké. Vážia iba 67 gramov a to najmä z dôvodu, že výrobca siahol po odolnejšej alternatíve v podobe tvrdených plastov TPU a ABS. Funkčnosť celého dizajnu zároveň potvrdzuje aj certifikácia vodeodolnosti na úrovni IP68. Pri športovaní sa tak nemusíte nijako obmedzovať, teda jedine v prípade, ak by ste chceli hodinky využívať ja pri potápaní. 

lokmat attack 2 zadna strana
Zdroj: Cafago

Čo sa technologickej stránky hodiniek týka, vybavené sú štandardným 1,28-palcovým dotykovým displejom s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Na druhej strane tela hodiniek sa ďalej nachádzajú snímače pre monitorovanie srdcového tepu, ako aj približné meranie krvného tlaku. K dispozícii sú však samozrejme aj ďalšie funkcionality, ako monitorovanie až 10 predvolených športových aktivít, ale aj ďalšie funkcionality ako spánkový monitoring, meranie prejdenej vzdialenosti, počet krokov, či kalórií. 

lokmat attack 2 funkcie
Zdroj: Cafago

Športový, respektíve outdoorový charakter hodiniek podčiarkuje aj výdrž batérie na jedno nabitie. Tá je aj pri takto technicky dobre vybavenom modeli na úrovni až 15 dní. Výrobca totižto siahol po netradične veľkej 600 mAh batérii, no aj po technológii Bluetooth 5.1. Tá nielenže ponúka ešte lepšie a rýchlejšie prepojenie so smartfónom, ale zároveň oproti predošlej generácii šetrí naozaj veľkú časť elektrickej energie. 

Hodinky LOKMAT ATTACK 2 za 32,99 eur nájdeš na Cafago.com

Outdoorovo ladené hodinky LOKMAT ATTACK 2 momentálne nájdeš v troch farebných vyhotoveniach na e-shope Cafago.com už za 32,99 eur. Už tradične, dodávateľ ponúka aj bezplatnú dopravu bez ďalších poplatkov ako clo alebo DPH. Pri výbere dopravy však nezabudni zvoliť dopravu s prívlastkom typu „Duty Free Shipping“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close