TECHZariadenia

Logitech predstavil novú bezdrôtovú myš G305. Určená je pre náročných hráčov, no zaujme svojou nízkou cenovkou

Logitech patrí medzi popredných výrobcov počítačového príslušenstva a dovolíme si povedať, že práve jeho gamingová divízia patrí medzi do top trojky na dnešnom trhu. Logitech do svojej rodiny zariadení G, pridáva ďalší skvost pre náročnejších hráčov, ktorí si potrpia na kvalitu, už ich omrzelo naťahovanie sa s káblami, no zároveň nechcú za poriadnu hernú myš vyhodiť stovky eur. Pokiaľ ste sa v tomto popise našli aj vy, nová myš Logitech G305 LightSpeed bude pre vás ako uliata.

Svojimi špecifikáciami poteší aj tých najnáročnejších hráčov

Myš G305 využíva najmodernejšiu bezdrôtovú technológiu LightSpeed, ktorú spoločnosť Logitech využíva vo všetkom hráčskom gamingovom príslušenstve. Podľa samotného výrobcu, je technológia LightSpeed dokonca rýchlejšia, ako niektoré klasické káblové herné myšky od jeho konkurentov a tým pádom búra už celkom zastaraný mýtus o tom, že bezdrôtová myš nemôže ponúknuť to, čo klasická káblová.

Pokročilá bezdrôtová technológia nie je jediným plusom tejto myšky

Ďalšou skvelou správou je, že nová G305ka je vybavená optickým senzorom HERO, ktorý momentálne patrí k tým najlepším a najmodernejším na trhu. Jeho najväčšou výhodou je práve rýchla odozva, presnosť, ale aj nízka spotreba elektrickej energie, vďaka čomu je ako stvorená pre bezdrôtovú myš. Ďalšou obrovskou výhodou je aj variabilita nastavenia DPI (100-12000). Myš taktiež určite poteší vysokou, až 250 hodinovou výdržou baterky a až 6 programovateľnými tlačidlami, ktoré ocení zrejme každý hráč počítačových hier.

Najpodstatnejšia je ale cena, na ktorú ste určite čakali. Spoločnosť Logitech týmto prírastkom určite prekvapila, no takisto prekvapila aj jeho cenou, ktorá je na zahraničnom trhu nastavená na 59 dolárov. Pokiaľ bude u nás predávaná za tradičného kurzu 1:1, tak môžme očakávať cenu 59 eur. Pre nehráča znie takáto cena naozaj hrozivo, no za poriadnu hernú bezdrôtovú myš si hold musíte priplatiť a cenovka 59 eur nie je na takýto kus výbavy určite veľa.

Zdroj: Logitech, úvodný obrázok (Youtube – Logitech)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close