SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Takto by mala vyzerať loď Starship, ktorá nás má odviezť na Mars. Je fenomenálna!

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť SpaceX konštruuje loď Starship, ktorá by nás mala odviezť spolu s ďalším nákladom na červenú planétu Mars. Niekoľko týždňov dozadu sme mohli vidieť prvú fotografiu, ktorá zachytila časť lode. Najnovšie Elon Musk na sociálnej sieti Twitter uverejnil status, v ktorom ukázal loď, ktorá by mala byť veľmi podobná lodi Startship.

Elon Musk zároveň dopĺňa, že loď Starship bude mať napríklad okná či iné vylepšenia. Či sa tak stane a ako bude vyzerať finálna podoba lode sa však s veľkou pravdepodobnosťou dozvieme už čoskoro. Totiž v prvej polovici tohto roka Elon Musk chce začať s prvými ostrými testami rakety. V roku 2022 chce Elon Musk poslať prvých ľudí na Mars. Ak sa mu to podarí tak 2 roky nato by na Mars mohla vstúpiť prvá ľudská noha.

Zdroj: Twitter, via Futurism.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close