APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

LinkedIn spúšťa oficiálnu aplikáciu pre Windows 10 | APLIKÁCIE

Po roku, odkedy Microsoft získal stránku LinkedIn pod svoje krídla, konečne prichádza oficiálna LinkedIn aplikácia pre Windows 10. Smutnou správou je, že bude dostupná iba pre počítače. Neočakávajte iný dizajn alebo nové funkcie, ide iba o tzv. web wrapper aplikáciu, čiže o aplikáciu ktorá otvorí danú webovú stránku.

Aplikácia LinkedIn pracuje aj s natívnym funkciami samotného Windowsu, napríklad ako real-time notifikácie alebo zobrazenie notifikácií v Centre akcií. Aplikácia je taktiež integrovaná aj do Ponuky Štart priamo vo Windows 10, kde v dlaždicovom zobrazení ukazuje posledné notifikácie a dáta z LinkedIn.

Zdroj: mspoweruser.com

Fakt, že LinkedIn aplikácia je dostupná iba pre počítače je dosť zarážajúci. Spoločnosť Microsoft tlačí na developerov ostatných aplikácií, aby vytvárali aplikácie, ktoré môžu byť použité na všetkých Windows platformách a zariadeniach. Je čudné, že samotný Microsoft sa o to vôbec nesnaží. Prednedávnom Microsoft úplne odpísal LinkedIn aplikáciu pre platformu Windows Phone a používatelia musia navštevovať stránku priamo cez prehliadač.

Link na stiahnutie tejto aplikácie ešte dostupný nieje. Microsoft ale oznámil, že aplikácia príde do obchodu Windows Store koncom tohto mesiaca.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (pixabay.com)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close