TECHNOLÓGIEZariadenia

Nová vlajková loď LG V40 ThinQ je na svete – 5 fotoaparátov, najrýchlejší procesor na trhu a neskutočný sklenený dizajn

Spoločnosť LG len pred niekoľkými hodinami čiastočne predstavila svoju novú vlajkovú loď nesúcu označenie LG V40 ThinQ. Jej oficiálne predstavenie je naplánované až na 3. októbra, no na konferencii v Južnej Kórei zverejnila prvé reklamné video, ktoré nás ma nalákať na samotné oficiálne predstavenie. To bude už iba akýmsi „potvrdením“ všetkých informácií, keďže o novej vlajkovej lodi LG vieme už v týchto momentoch takmer všetko.

Zdroj: LG

Čím viac foťákov tým viac „smartfón“?

Možno nové heslo, ktorým sa budeme musieť v budúcnosti riadiť. Minimálne sa ním v posledných mesiacoch riadia všetci svetoví technologickí giganti a spoločnosť LG nie je žiadnou výnimkou. Nový LG V40 ThinQ totižto ponúka až 5 fotoaparátov, z ktorých sa trojica nachádza na zadnej strane a dvojica na prednej strane zariadenia.

Nová vlajková loď bude samozrejme excelovať nie len čo sa kvality fotografií týka, ale aj v rámci samotného výkonu zariadenia. LG V40 ThinQ je totižto vybavený najnovším procesorom Snapdragon 845 od Qualcommu, ktorému bude sekundovať 6GB, poprípade až 8GB operačnej pamäte RAM.

Dizajn na prvom mieste

Čo sa dizajnovej stránky týka, nová vlajková loď od LG bude v tejto kategórii patriť medzi svetovú špičku. Samotné promo videá ukazujú naozaj uhladené telo smartfónu vo viacerých krásnych farebných prevedeniach. Na prednej strane sa nachádza obrovský 6,4-palcový OLED panel zatiaľ s neznámym rozlíšením, ktorý je olemovaný naozaj elegantnou kovovou obručou. Najväčšou pýchou dizajnu tohto smartfónu je ale zadný sklenený panel, ktorá tak na prvý pohľad určite nevyzerá. LG totižto využíva najnovšiu technológiu úpravy tvrdeného skla, ktorá zadný sklenený panel zmení na doslova dokonalý povrch. Na jednej strane lesklý, no na druhej nešmykľavý a príjemný na dotyk.

Tip pre vás  Poznáme všetky potrebné detaily o hernej streamovacej službe Google Stadia. Na Slovensko sa dostane zrejme v budúcom roku
Zdroj: LG

O bližších špecifikáciách ohľadom smartfónu LG V40 ThinQ Vás budeme informovať ihneď po jeho oficiálnom predstavení.

Zdroj: LG

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close