ANDROIDZariadenia

LG pripravuje brutálny smartfón bez rámčekov a so sklápacím displejom!

Zdá sa, že má LG veľké ambície byť opäť u kormidla. Kedysi tento výrobca patril medzi TOP výrobcov mobilných telefónov, no ako išla doba dopredu, kórejská spoločnosť začala oslabovať a pomaly sa začali jej smartfóny predávať menej a menej. Dnes sa zdá, že sa môže všetko zmeniť, pretože LG plánuje ozajstnú revolúciu a ak predstaví tento smartfón, tak viacerým výrobcom z toho môže padnúť sánka.

 

zdroj: androidauthority.com

Spoločnosť LG si zaregistrovala na americkom patentovom úrade nový patent na sklopný smartfón. Ten naznačuje, že LG má v pláne niečo veľké a skutočne sa máme na čo tešiť. Kórejská spoločnosť totiž pracuje na skladacom smartfóne s veľmi zaujímavým konceptom, aký sa tu ešte predtým neobjavil. Samotný patent ukazuje hlavne zaujímavý mechanizmus závesu, ktorý umožňuje smartfón veľmi pohodlne sklopiť bez toho, aby došlo k jeho poškodeniu. V podstate patent ukazuje, že by smartfón obsahoval dve časti s displejmi, ktoré bude možné sklápať.

Sklápací smartfón od LG môže vyraziť dych konkurencii

V tejto chvíli tak máme prvotné informácie o tom, že spoločnosť Samsung či Huawei nie je jediná, ktorá pracuje na inovatívnom zariadení budúcnosti. Kórejské LG si pravdepodobne uvedomuje potrebu byť v rýchlom tempe s konkurenciou a tento výrobca pravdepodobne taktiež ponúkne vlastný smartfón so sklápacím displejom. Je dôležité povedať, že to, že sa na internet dostal obrázok z patentu skladacieho smartfónu od LG, ešte neznamená, že by takto vyzeral samotný smartfón aj v realite. V tejto chvíli totiž nevieme, kedy by kórejská spoločnosť mohla svoj vôbec prvý sklápací smartfón predstaviť.

Zdroj: androidauthority.com, úvodný obrázok androidauthority.com

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close