Spravodajstvo

LG Lancet: nový Windows Phone telefón na obzore

Na portáli WindowsCentral.com sa objavili zaujímavé informácie o pripravovanom Windows Phone telefóne od spoločnosti LG. Podľa špecifík ponúkne 4.5“ palcový displej s rozlíšením 845 x 480. Srdce telefónu bude tvoriť procesor Qualcomm Snapdragon 410 s taktom 1.2 GHz, ktorému bude sekundovať 1 GB RAM pamäť a 8 GB úložného priestoru. Na zadnej strane bude umiestnený fotoaparát s rozlíšením 8 MPx, ktorý dokáže nahrávať videá vo FULL HD rozlíšení, na prednej strane bude VGA fotoaparát. Nemala by chýbať ani podporu 4G siete a niekoľkých funkcionalít, ktorými sú známe hlavne Nokie / Microsoft telefóny. Takouto funkcionalitou je napríklad funkcia „Knock On“, teda prebudenie dvojitým poklepaním, avšak v prípade LG sa bude údajne dať týmto spôsobom aj zamknúť displej.

LG Lancee - nový Windows Phone na obzore. Zdroj: Windowscentral.com
LG Lancet – nový Windows Phone na obzore. Zdroj: Windowscentral.com

Ostatné informácie ako je cena zatiaľ nie sú ešte známe, ale hneď ako sa ich dozvieme budeme vás o nich informovať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close