ANDROIDZariadenia

LG G7 môže ponúknuť najlepší displej na trhu. Vieme, viac a poznáme dátum predstavenia!

Spoločnosť LG oficiálne prezradila informácie o použitom displeji a jeho technológii u novej vlajkovej lodi LG G7 Think, ktorú kórejská spoločnosť predstaví už 2. mája na svojej konferencii. Už teraz je však zrejmé, že sa určite máme na čo tešiť.

LG G7 Think ponúkne jeden z najkvalitnejších displejov na trhu

Nová vlajková loď LG G7 Think ponúkne veľký 6,1″ LCD displej s technológiou od LG, ktorú spoločnosť nazýva Super Bright Display. Samotná obrazovka ponúkne vysoké rozlíšenie až 3120×1440 pixelov, čo predstavuje pomer strán 19,5:9. LG zároveň hovorí, že nová vlajková loď ponúkne oproti minuloročnej až o 50 percent štíhlejšiu spodnú bradu.

Zdroj: prouktová fotografia

Vďaka novej technológii obrazovky sa LG G7 bude môcť pochváliť 100 percentným pokrytím farebného priestoru DCI-P3 a až 6 farebnými režimami v ponuke nastavenia obrazovky. Užívateľ si tak bude môcť zvoliť čo najlepšie nastavenie farieb displeja, pričom bude mať na výber z možnosti Auto, Eco, Kino, Šport, Hra a Expert. Rovnako tak v nastaveniach obrazovky nebude chýbať možnosť jemného doladenia farieb, čo ocenia hlavne náročnejší používatelia.

Nové LG G7 ThinkQ bude určite zaujímavý smartfón. Výrobca sa navyše netají tým, že novinke nebude chýbať ani napríklad AI pre rozpoznávanie scény fotoaparátu či tlačidlo pre rýchle vyvolanie Google asistenta. Nová vlajková loď tak môže byt oproti modelu LG G6 zaujímavejšia, keďže si LG zobralo pomerne dlhý čas na to, aby novinka ponúkala čo najvýkonnejší hardvér a hlavne bohaté množstvo funkcií.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: oficiálne rendery

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close