SpravodajstvoZariadenia

CEO Lenova prezrádza, že ich vlajková loď Z6, bude schopná snímať fotografie do veľkosti rozlíšenia 100 megapixelov

Spoločnosť Lenovo by už čoskoro mohla na trh uviesť nový smartfón, ktorý by mohol bojovať o titul „najlepší fotomobil“. Jedná sa o zariadenie Lenovo Z6, ktoré má byť predstavené už. 23. apríla, teda najbližší utorok.

Lenovo Z6

CEO spoločnosti Lenovo uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom ukázal produktové video zariadenia, a zároveň prezradil niekoľko jeho vlastností.

Zariadenie bude disponovať štvoricou kamier na zadnej strane, kde primárny senzor bude disponovať 48MP rozlíšením. CEO spoločnosti ďalej potvrdil informáciu, že smartfón bude schopný snímať fotografie s rozlíšením do 100 megapixelov. Zároveň bude poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 855 s podporou 5G technológie.

Zariadenie by podľa aktuálnych informácií malo poskytnúť výrez v displeji v podobe kvapky. Displej by mal zároveň ponúknuť 90% prednej strany.

Zdroj: via gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close