ANDROIDZariadenia

Lenovo Z5 bude prvým oficiálne predstaveným smartfónom s bezrámčekovým displejom! Máme sa na čo tešiť?!

Už pred pár dňami sme písali o pripravovanom špičkovom smartfóne od Lenova, ktorý ponúkne konštrukciu bez akýchkoľvek rámčekov okolo displeja. Áno, je zaujímavé, že s takouto inováciou príde Lenovo  a nie napríklad Apple, ale aj tu technologická spoločnosť ukazuje, že je stále v hre, a že má k dispozícii veľmi zaujímavé technológie, ktoré budú pravdepodobne v budúcnosti našou neodmysliteľnou súčasťou nášho života.

Lenovo Z5 môže ponúknuť ozajstnú dizajnovú revolúciu

Teraz nás delí od predstavenia tohto špičkového smartfónu už len pár dní. Lenovo Z5 bude totiž predstavené už 5. júna, čo potvrdil bývalý riaditeľ spoločnosti ZUK, Chang Cheng. V tento deň tak Lenovo predstaví nový model Lenovo Z5, ktorý bude pokračovateľom známej série smartfónov ZUK Z1 či Z2. Čínska spoločnosť sa tak pravdepodobne rozhodla pre kladenie väčšieho dôrazu na tento smartfón, preto si ponesie priamo logo výrobcu Lenovo, čo by určite mohlo prispieť k jeho väčšej popularite.

Aj napriek tomu, že zatiaľ nemáme žiadne informácie o akýchkoľvek špecifikáciách tohto pripravovaného smartfónu, isté je, že sa máme na čo tešiť. Smartfóny ZUK sa totiž vždy radili medzi špičku a pravdepodobne to nebude inač ani pri tomto kúsku. Zahraničný zdroj prezrádza, že Lenovo Z5 prinesie až 4 úplne nové technologické objavy, ktoré sme ešte predtým nemali nikde inde na žiadnom smartfóne vidieť. Deň 5. júna si tak nadšenci technológií zapíšu do kalendára, pretože určite bude zaujímavé sledovať, čo si pre nás Lenovo nakoniec pripravilo.

zdroj: gsmarena.com

Zdroj: gsmarena.com ilustračný obrázok: androidauthority.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close