Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Lenovo XT92 – bezdrôtové slúchadlá s nízkou odozvou a výbornou výdržou batérie za doslova pár eur

Cenovo dostupné slúchadlá Lenovo XT92, ktoré potešia aj milovníkov mobilných hier, aktuálne kúpiš ešte lacnejšie.

Kvalitné bezdrôtové slúchadlá nabité najmodernejšími technológiami nemusia stáť desiatky, či stovky eur. Celosvetovo známi výrobcovia majú v dnešnej dobe aj cenovo dostupné modely, ktoré zaujmú aj tých najnáročnejších zákazníkov, ako napríklad hráči mobilných hier ale aj bežní milovníci hudby. Takýmito slúchadlami sú aj Lenovo XT92, ktoré svojimi špecifikáciami a najmä exkluzívne nízkou cenou rozhodne zaujmú už pri prvom pohľade. 

Slúchadlá Lenovo XT92 už za 15,69 eur nájdeš na Cafago.com

Lenovo XT92 – nízka odozva a výborná výdrž batérie

Známy výrobca v prípade bezdrôtových slúchadiel Lenovo XT92 siahol po klasickom dizajne s väčšou časťou umiestnenou mimo ucha (semi in-ear), ktorá umožňuje využitie výkonnejšej techniky a väčšej batérie v slúchadlách. Semi in-ear dizajn však umožňuje aj použitie pri „náročnejších“ aktivitách, pri ktorých môže hroziť vypadnutie z ucha. Beh, či cvičenie v posilňovni však pre tento model nepredstavujú žiadny problém. 

lenovo xt92 2
Zdroj: Cafago

Vďaka bohatšiemu internému priestoru sa spoločnosti Lenovo podarilo do tela slúchadiel vtesnať až 30 mAh batérie a technológiu potrebnú na bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.1. Zaručená je tak výdrž slúchadiel až po dobu 4 hodín, pričom k dispozícii je stále aj nabíjací box s kapacitou 300 mAh, ktorý zabezpečí celodennú výdrž. Čo sa týka spomínaného najmodernejšieho bezdrôtového štandardu, ocenia ho najmä hráči mobilných hier, alebo používatelia sledujúci filmy a videá na mobilných zariadeniach. Najnovší štandard totižto zabezpečuje prenos zvuku s minimálnou latenciou, čo pri určitých aplikáciách určite príde vhod. 

lenovo xt92
Zdroj: Cafago

V útrobách slúchadiel ďalej nájdeme aj kvalitné 10 mm s biologickou membránou, či zabudované mikrofóny s aktívnym odhlučnením pri telefónnych hovoroch. Samozrejmosťou sú už klasické technológie ako dotykové ovládanie priamo na tele slúchadiel, či možnosť využívania iba jedného slúchadla. 

Slúchadlá Lenovo XT92 už za 15,69 eur nájdeš na Cafago.com

Bezdrôtové slúchadlá Lenovo XT92 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za 15,69 eur. Doprava je v tomto prípade bezplatná, no ak sa chceš vyhnúť prípadným komplikáciám s clom a DPH, odporúčame zvoliť typ dopravy „Duty Free Shipping“.  

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close