SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Lenovo Watch X Plus – elegantné smart hodinky s ručičkami a OLED displejom aktuálne dostupné za menej ako 50 eur

Ani ty nie si veľkým fanúšikom inteligentných hodiniek s dotykovým displejom? Rozmýšľal si niekedy nad spojením moderných technológií a klasických ručičiek? Ak áno, máme pre teba skvelé správy. Inteligentné hodinky Lenovo Watch X Plus totižto ponúkajú naozaj dokonalé spojenie moderného OLED displeja, najnovších technológií a klasických ručičiek, vďaka čomu v nich môžeš vybehnúť aj do divadla.

Do voza i do koča

Elegantný a štýlový dizajn je doplnený aj o ďalšie funkčné prvky, vďaka ktorým sú hodinky naozaj vhodné do akýchkoľvek podmienok. Nie je to len vodotesnosť až do 80 metrov, ale aj využitie tvrdeného zafírového skla, ktoré je nie len extrémne odolné a tvrdé, ale je zároveň ľahšie a priehľadnejšie, ako klasické sklá na hodinkách. Klasikou elegantných hodiniek je remienok z chirurgickej ocele a telo vyrobené zo zliatiny zinku.

Zdroj: Tomtop

Najmodernejšie technológie v praxi

A aké inteligentné funkcie teda tieto hodinky ponúkajú? Keďže sú hodinky vybavené kvalitným OLED displejom, na jeho obrazovke sa môžu zobrazovať rôzne údaje, napríklad ako aktuálna výška, či tep. Hodinky si ale musia neustále udržiavať elegantný imidž, čiže neočakávajte zobrazovanie SMSsiek, či hovorov. Na takéto upozornenia slúži aktívne vibrovanie, poprípade malá notifikačná ikona zobrazovaná na displeji.

Profesionálna konektivita

Klasikou inteligentných hodiniek je, samozrejme, bezdrôtové pripojenie ku smartfónu prostredníctvom najnovšieho štandardu Bluetooth 5.0. Aplikácia, ktorá ponúka množstvo štatistík, či monitoringu športových aktivít, je dostupná ako pre Android, ako aj iOS.

Tip pre vás  Microsoft nám už o niekoľko hodín predstaví nový Xbox Scarlet. Fanúšikom poslal "zakódovaný" odkaz

A koľko vlastne tento špeciálny kúsok stojí? Aktuálne sú dostupné v limitovanej zľave za neuveriteľných 49,22 eur s poštovným v cene. Poponáhľaj sa, akcia určite nepotrvá večne!

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Tomtop)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close