NovinkyPC HRY

Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC

Spomínate si ešte na legendárnu hru Crash Bandicoot? Mnohí z našich čitateľov, ktorí sú dnes už v dospelom veku určite áno. Crash Bandicoot totiž bol súčasťou nášho „detstva“ spolu aj s Andrejom Bičanom v televíznej relácii MaxiHra kde ak ste sa dovolali tak ste si mohli zahrať túto hru v živom vysielaní pomocou klasického telefónu.

Crash Bandicoot zavíta na počítače s Windowsom 10 a ďalšie herné konzoly

Crash Bandicoot sa dočkal znovuzrodenia v minulom roku na hernej konzole PS4 od Sony a podľa najnovšieho reportu priamo pochádzajúceho od spoločnosti Activision, ktorá stojí za touto hrou by sme sa jej  mali dočkať jej znovuzrodenia aj na počítačoch s Windowsom 10 a herných konzolách Xbox One a Nintendo Switch. Má sa tak stať konkrétne 10. júla tohto roka.

Mimochodom, v zákulisných kuloároch sa hovorí o tom, že spoločnosť by mala priniesť pokračovanie tejto hry v priebehu budúceho roka.

Zdroj: PCGamer, úvodný obrázok: Youtube (Crash Bandicoot)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close