APLIKÁCIE A HRY​​Xbox

Legendárna hra Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre bude už o pár dní dostupná aj na počítačoch

Ak patríte medzi deti 90-rokov tak si určite spomeniete na Martina Bičana a MaxiHru, ku ktorej sme sa ponáhľali zo školských ľavíc každý pracovný deň s jediným cieľom, dovolať sa do televízie a zažiť svojich 10 minút slávi pri hre Crash Bandicoot.

Crash Bandicoot zavíta na počítače a ďalšie platformy o niečo skôr ako bolo plánované

Začiatkom marca tohto roka prebehla médiami informácia, že Crash Bandicoot N zavíta na platformy Windows 10, Xbox OneNintento Switch. Malo sa tak stať 10. júla. Najnovšie však priamo na oficiálnom Twitterovom účte sa objavila informácia, ktorá posúva termín vydania na skorší dátum – 29. júna. Teda na piatok tohoto týždňa.

Mimochodom, hra sa aktuálne dostala aj do predpredaja na viacerých herných platformách. Jednou z nich je aj Steam kde si za ňu vývojári nechajú v predpredaji zaplatiť 39,99€.

Zdroj: vlastný, zdroj:  Youtube (Crash Bandicoot)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close