ANDROIDSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Legenda HTC HD2 „ochutnala“ Android Nougat

Ak patríte medzi staršie ročníky, tak určite mnohí z vás mali vo svojich vreckách dnes už legendárne zariadenie HTC HD2, ktoré získala veľkú podporu vďaka výnimočnému hardwareu, ktorý umožňoval robiť si so zariadením z softwareového hľadiska „veľké veci“.

Pôvodne sa jednalo o Windows 7 zariadenie, avšak nakoniec svoju popularitu získalo paradoxne vďaka Androidu, ktorý  ste mohli na ňom nájsť častejšie.

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, tak vývojárom na XDA Developer fóre, konkrétne používateľovi ktorý si hovorí „macs18max“ podarilo spustiť Android vo verzii 7.0 (Nougat). Ako sa však ďalej píše, vzhľadom na hardwerové obmedzenia v podobe RAM pamäte o veľkosti 448MB bránia jeho využívaniu ako primárneho zariadenia.  Podľa developera je ho totiž plnohodnotne možné využívať len Wi-Fi a zvuky.

htc-hd2-s-androidom-6-0

Čo vravíte na tento husársky kúsok? Mali ste aj vy HTC HD2?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close