ANDROIDSpravodajstvo

Launcher od Microsoftu mení názov a dostáva nové funkcie. Nájdeme medzi nimi aj funkciu „Pokračuj na PC“

Populárny Launcher od Microsoftu pre Android zariadenia dostal v týchto dňoch aktualizáciu, ktorá okrem zmeny názvu prináša viacero noviniek.

Pôvodný Launcher „Arrow Launcher“ prešiel rebrandingom, nový názov je „Microsoft Launcher“.  Okrem nového názvu prišla zmena aj v podobe dizajnových prvkov, ktoré môžete vidieť nižšie.

Zdroj: Microsoft

Okrem dizajnových zmien prišli zmeny aj po stránke funkcionalít. Tou najvýznamnejšou je funkcia Continue on PC, ktorá vám umožní otvoriť odkazy či fotografie na vašom PC.

„Ako ďalší významný bod na našej ceste, sme nadšení vám oznámiť, že Arrow Launcher je odteraz Microsoft Launcher. Nejedná sa len o zmenu názvu, pridali sme tak isto viacero nových funkcií, ktoré reprezentujú náš cieľ, poskytnúť produktivitu/Personalizáciu/možnosti prispôsobenia pre každého s Android zariadením. Našim cieľom je poskytnúť všetkým Android zákazníkov možnosti vybrať si vlastný prispôsobený vzhľad, mať všetky veci pokope na cestách, a byť produktívny medzi zariadeniami.“, hovorí Ezra Park, vývojár tohto launchera.

Update ďalej prináša populárnu funkciu pripínania kontaktov na plochu, tak ako je to vo Windows 10 Mobile zariadeniach cez funkciu My People.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close