ANDROIDAplikácieNovinky

Launcher 10 ponúka takmer dokonalý zážitok Windows Mobile na Android platforme

Bol iste nútený opustiť Windows Mobile, ale aj napriek tomu každý deň sa pozriete na vašu Lumiu v zásuvke a zaspomínate si na jeho hlavné prednosti vrátane živých dlaždíc? Nie ste sami. V obchode Play, ktorý je určený pre Android platformu je jedna aplikácia, ktorá vám prinesie Windows Mobile do vášho Android smartfónu – Launcher 10.

Windows Mobile na Androide

Launcher 10 je aplikácia, ktorá umožňuje takmer dokonale imitovať prostredie známe hlavne fanúšikom Windows platformy. Ponúka živé dlaždice, ktoré si je možné prispôsobiť tak ako na Windows Mobile smartfónoch (je potrebné si aktivovat free trial verziu aplikácie v nastaveniach smartfónu), ďalej ponúka aj typické rozhranie a to aj mimo úvodnej obrazovky a viacero vychytávok, na ktoré sú fanúšikovia Windows platformy zvyknutí .

Aplikáciu stiahnete na odkaze nižšie. PS: a nezabudnite si aktivovať dvojtýždňovú tral verziu zadarmo.

Launcher 10
Launcher 10
Developer: nfwebdev
Price: Free+

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Jeden komentár

  1. Dva problémy. 1. Nedajú sa otvoriť MMS.
    2. Ak sa dotknem displeja tak sa i zväčšia ikony a musím vyhnúť lumniu 535 s os Windows 10 pre mobil a musím ho znova otvoriť cez pin kód.

Pridaj komentár

Close
Close