SpravodajstvoTIP REDAKCIE

LANQ PC Dock Pro – multifunkčný stojan pod monitor s kopou technologických vychytávok. Určite ho neprehliadni!

Trápi ťa nedostatok portov, či nedostatok miesta na kancelárskom stole? Riešením môže byť cenovo dostupný stojam LANQ PC Dock Pro.

Multifunkčný stojan LANQ PC Dock Pro môže byť ideálnym riešením pre ľudí, ktorých trápi nedostatok portov, nedostatok miesta kancelárskom stole, či zlá poloha monitoru. Tento multifunkčný stojan však nevyrieši iba tieto problémy. LANQ PC Dock Pro totižto ponúka aj viacero ďalších vychytávok, ktoré využije väčšina technologických nadšencov. 

LANQ PC Dock Pro za 70,99 eur nájdeš na Cafago.com

LANQ PC Dock Pro – vytvorí kancelársku stanicu z bežného notebooku

lanq pc dock pro 2
Zdroj: Cafago

Ako napovedá samotný názov stojanu, ide o naozaj špičkovú dokovaciu stanicu, ktorú ocenia najmä milovníci dobre organizovaného priestoru na pracovnom stole. Vďaka svojim rozmerom sa tento stojan zmestí aj na kompaktné kancelárske stoly, pričom vďaka svojej výške umožňuje pohodlné a najmä ergonomické umiestnenie monitoru, či celého notebooku. Výhodou je aj možnosť umiestnenia klávesnice či myšky priamo pod stojan v prípade, že tieto zariadenia zatiaľ nepoužívate. 

lanq pc dock pro pripojitelnost
Zdroj: Cafago

Ako väčšina dokovacích staníc, aj tento model ponúka širokú výbavu čo sa pripojiteľnosti týka. K dispozícii je hneď niekoľko portov. Presnejšie ide o dvojicu USB 3.1 portov a dvojicu USB 3.1 Type C portov. Čo sa bezdrôtovej komunikácie týka, stojan ponúka aj duálne Wi-Fi pripojenie až do rýchlosti 1200 Mbps, či dokonca aj Bluetooth pripojenie externých zariadení. 

lanq pc dock pro bezdrotove pripojenie
Zdroj: Cafago

Akousi špecialitou tohto stojanu je zabudovaný RGB LED pásik, ktorý určite oživí každú izbu, pracovňu alebo kancelársku miestnosť. Majiteľov modernejších smartfónov taktiež poteší aj prítomnosť zabudovanej bezdrôtovej nabíjačky s výkonom až 15W, ktorá umožňuje pohodlné nabíjanie smartfónov počas celého dňa. 

LANQ PC Dock Pro za 70,99 eur nájdeš na Cafago.com

Kancelársky stojan LANQ PC Dock Pro momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za 70,99 eur. Pri objednávke však nezabudni využiť zľavový kupón „CC0034“. Skvelou správou je, že pri objednávke aktuálne neplatíš za dopravu z nemeckého skladu ani cent navyše

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close