DronyNovinkyTIP REDAKCIE

Za svojho prvého drona nemusíš utratiť stovky €. Tento je vhodným riešením na zoznámenie sa s týmto typom hračiek

Ak bažíš po novom dronovi tak si tu správne. Dávame ti do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na drone DM IN107S, ktorý za normálnych okolností atakuje cenu takmer 60€. Avšakvďaka prebiehajúcej akcii je aktuálne dostupný za menej ako 50€ a za podmienky využitia kupónu „SK0813“ cenu môžeš stlačiť na 41,39€.

Dostupný dron so zaujímavými funkciami

Už dávno neplatí, že za drona musíme zaplatiť stovky €, aby sme dostali zariadenie, ktoré nie jena jedno použitie. Tento dron ponúka viacero zaujímavých funkcionalít. Napríklad dve kamery, medzi ktorými môžete preklikávať.

Dron ďalej disponuje viacerými senzormi, ktoré z neho robia atraktívnu voľbu. Napríklad barometer, vďaka ktorému dron dokáže lietať vo stabilnej výške. Vo výsledku to prispieva k jeho stabilite a pohodlnosti ovládania.

Okrem toho nechýba ani mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej je možná drona ovládaťako aj plánovať let. Pre tých náročnejších si výrobca pripravil aj ovládač.

Ďalej ponúka viacero módov letu ako aj aditívnych funkcií. Napríklad nechýba one-key-return tlačidlo, prostredníctvom ktorého automaticky dron pristane. Alebo módy rýchlosti.

Na záver treba povedať, že dron disponuje batériou o kapacite 900mAh, vďaka ktorej sa budete môcť s týmto dronom „vyšantiť“ približne 8 až 10 minút. Dolet dronaje približne 80 metrov.

Zdroj: vlastný

Zdroj: Cafago.com, Obrázky: Cafago.com

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close