DronyNovinkyTIP REDAKCIE

Uvažuješ o svojom prvom dronovi, ale nechceš investovať veľa? Tohto drona s exkluzívnym kupónom kúpiš za 23€ namiesto 41€!

GOOLRC X5C je nástupcom predošlého úspešného modelu drona GOOLRC T5G, ktorý ponúka zaujímavé špecifikácie za atraktívnu cenu.

Svojho prvého drona za pár € nájdeš tu! PS: nezabudni na kupón „SK5099“

Oproti svojmu predchodcovi výrobca aktualizoval viacero vlastností drona, napríklad 0,3MP kameru nahradil 2MP HD kamerou. V rámci balenia tak isto poteší aj 4GB pamäťová karta, na ktorú je možné ukladať zábery z letu. To samozrejme nie je všetko. Poďme sa teraz hlbšie pozrieť na detaily tohto drona.

Zdroj: vlastný

Model GOOLRC X5C na trh prichádza s 6-osovým gyroskopom dopomáhajúcim k stabilite drona aj v zhoršených poveternostných podmienkach. Okrem toho dron ponúka viacero zaujímavých funkcionalít. Napríklad funkciu 360° Eversion, ktorá poskytuje kompletnú 360° rotáciu drona.

Zdroj: produktová fotografia

Dron je dodávaný spolu aj so špeciálnym 2.4GHz ovládačom, ktorého dosah je zhruba 50 metrov. Zaujímavou funkciou, ktorou disponuje tento ovládač je napríklad tlačidlo „return“, ktoré poskytuje možnosť návratu drona do východzeho bodu.  Okrem toho s dronom je možné lietať aj v neskorých nočných hodinách. Disponuje totiž LED svetlami, s ktorými drona uvidíte aj za tmy.

Zdroj: produktová fotografia

Slabinou tohto drona je však dĺžka letu na jedno nabitie, ktorá je približne len 5 minút. Na druhej strane treba povedať, že dron je aktuálne dostupný za 22,49€ a to vďaka exkluzívnemu kupónu „SK5099“. Inými slovami v tejto cenovej kategórii nemá konkurenciu a preto je správnou voľbou práve pre vás ak uvažujete o kúpe prvého drona. PS: dlho neváhajte, ponuka je totiž časovo limitovaná.

Zdroj: vlastný

Vlastnosti drona GOOLRC X5C

  • 6-Axis Gyro.
  • 2.0MP HD kamera.
  • Nabíjateľná batéria.
  • prepínač režimu H / L.
  • Diaľkové ovládanie: režimy 2,4 GHz / 4 kanály / 2.
  • LED svetlá na nočné lietanie.
  • Dĺžka letu na jedno nabitie zhruba 5 minút.

Svojho prvého drona za pár € nájdeš tu! PS: nezabudni na kupón „SK5099“

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: pinimg.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close