TIP REDAKCIE

Lacné smartfóny nie sú na zahodenie. UMIDIGI A3 Pro s 3GB RAM a duálnym fotoaparátom dokáže oveľa viac, ako by človek čakal

Pokukávate po novom, lacnom, no zároveň aj použiteľnom smartfóne? Pomerne nový UMIDIGI A3 Pro je tým pádom smartfón stvorený ako pre vás. Smartfón by sa dal po dizajnovej stránke porovnávať s prémiovými smartfónmi, z hľadiska výkonu sa chytá na strednú triedu a z pohľadu cenovky to je úplne iná rozprávka. Smartfón totižto môžete aktuálne získať za neuveriteľných 78 eur!

Fascinujúci vizuálny zážitok za pár desiatok eur

Smartfón je napriek svojej cenovke pomerne dobre vybavený, čo je pri smartfónoch pod 100 eur pomaly rarita. Najväčšou pýchou smartfónu je bezpochyby 5,7-palcový displej s pomerom strán 19:9 a rozlíšením 1512 x 720, čiže HD+. Pomerne veľký displej je po dizajnovej stránke obohatený aj o sklo so zakrivením 2,5D po stranách a výrazným, no naozaj pekne vyzerajúcim kovovým rámom po bokoch.

Zdroj: Tomtop

Dostatok výkonu aj pre náročnejšie aplikácie

UMIDIGI A3 Pro je aj napriek svojej nízkej cenovke naozaj výkonný smartfón a dal by sa porovnávať so strednou triedou. Srdcom smartfónu je totižto štvorjadrový procesor MT6739 od Mediateku, ktorý beží na frekvencii 1,5GHz. Procesoru dopomáhajú až 3GB operačnej pamäte RAM, čo je nezvyčajný údaj pri „lacných“ smartfónoch.

Fotoaparát poteší aj náročnejších zákazníkov

Ďalšou skvelou špecifikáciou tohto dostupného smartfónu je aj zadný dvojitý fotoaparát, ktorý sa skladá z 12MP hlavného snímača od Sony a 5MP snímača, ktorý dopomáha najmä pri nočných fotografiách a rozostrovaní pozadia. Nijako ale nezaostáva ani predný 8MP fotoaparát, ktorý dokonca podporuje odomykanie tvárou.

Zdroj: Tomtop

Exceluje aj v iných oblastiach

Na záver treba určite spomenúť aj skvelú výdrž smartfónu, ktorá je pri tejto cenovej kategórií často jedným z hlavných parametrov. Tú zabezpečuje skvelá 3300mAh batéria, ktorá je v spojení s nízko odberovým procesorom od MediaTeku viac než postačujúca. Za zmienku ale stojí aj podpora DualSIM, VoLTE, ako aj rozšíriteľná 32GB pamäť o microSD kartu, ako aj operačný systém Android 8.1.

Tip pre vás  Robotický vysávač Xiaomi Roborock S55, ktorý nie len vysáva, ale aj umýva podlahu je dostupný v neodolateľnej zľave

Ako sme už spomínali na začiatku, smartfón zaujme najmä zákazníkov hľadajúcich lacný, no zároveň použiteľný smartfón. UMIDIGI A3 Pro je preto aktuálne najlepšou alternatívou. Jedná sa o pomerne nový kúsok na trhu, keďže sa do predaja dostal iba v novembri, a aktuálne vás vyjde iba na fantastických 78,22 eur.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (UMIDIGI)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close