TIP REDAKCIE

Takto vyzerá cenové tornádo na značkové pamäťové karty! Ktorú si vyberieš? | TIP REDAKCIE

„Nedostatok pamäte, uvoľníte prosím priestor“. Tak to je hláška, s ktorou si sa určite už stretol. Fotenie, natáčanie videí či inštalovanie hier a aplikácií do smartfónu dá skutočne zabrať úložnému priestoru. My ti dnes prinášame exkluzívné zľavové kupóny. S prvým z nich „LITBSAMSUNG32G“ môžeš zraziť cenu SAMSUNG 32GB Micro SD na rovných 10€, a to sa už fakt oplatí.

Zdroj: produktová fotografia

Táto pamäťová karta ponúka úložný priestor o kapacite 32GB. Rýchlosť čítania dát je 95MB/s a rýchlosť zapisovania je 20MB/s. Vďaka tomu, táto karta nie len že rozšíri priestor vášho smartfónu či iného zariadenia, ale je zároveň vhodná aj na ukladanie FULL HD videí vrátane ich pozerania. Poradí si však aj s 4K UHD videami. Okrem toho táto karta sa nezľakne stretu s vodou, voči ktorej je odolná do 74 hodín, problém jej nerobia ani vysoké či nízke teploty (od -25° do +85°), či dokonca blízkosť magnetu.

Zdroj: Vlastný

Ak ťa SD karta zaujala tak ju nájdeš na odkaze nižšie.

SAMSUNG 32GB Micro SD Card TF Card memory card UHS-I U1

Ak by sa ti 32GB karta málila tak máme pre teba ešte jeden tip. V tomto prípade sa však jedná o kartu značky SanDisk, ktorá ponúka 64GB. Jej ostatné parametre sú veľmi podobné ako u predošlej karty, teda až na cenu. Tá je o niečo vyššia. Avšak vďaka exkluzívnemu kupónu „LITBSANDISK64GB“ cenu stlačíš pod 16€.

Tip pre vás  Daj stopku nepríjemným zápachom a baktériám v tvojej domácnosti. Čističku vzduchu Alfawise P1 môžeš mať totižto už za 36 eur!
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa karta zaujala tak ju nájdeš na odkaze nižšie.

Zdroj: vlastný

 

SanDisk 64GB memory card UHS-I U1 Class10 A1

PS: v oboch prípadoch sa jedná o zásielku s malou hodnotou čo znamená, že sa vyhneš ďalším možným poplatkom.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: PixaBay.com

 

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close