SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Je o niečo väčšia ako špička prsta a aj napriek tomu natáča HD videá a má aj nočné videnie či senzor pohybu. Stojí menej ako 5€

Quelima SQ11 je kamera, ktorá má skutočne niečo do seba. Hoci nedisponuje optickou stabilizáciou či vode odolnosťou, ale výnimočná je práve veľkosťou.

Táto kamera aj napriek veľkosti, ktorá je o niečo väčšia ako špička prsta tak ponúka solídny 1,2 MPx senzor s clonou f/2.0, ktorý dokáže natáčať videá až vo FULL HD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. V sebe okrem tohto senzoru ukrýva aj batériu s kapacitou 200mAh, ktorá zabezpečí až 100 minút nepretržitého nahrávania videa. Nechýba ani slot pre 32GB SD kartu.

Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie ponúka aj technológiu detekcie pohybu, teda nahrávať bude keď sa bude dačo diať. Pričom dokáže reagovať na pohyb vo vzdialenosti 10-15m. Medzi ďalšie funkcie, ktorými sa pýši tento drobec, vhodný aj na špionáž je aj funkcia natáčania v noci a to vďaka nočnému videu, či natáčanie v 5 minútových slučkách. Teda staré videá premazáva novými. Túto funkciu je možné využiť napríklad v aute na čelnom skle.

Táto kamerka je momentálne dostupná v akciovej ponuke pod 5€ v e-shope Cafago.com. Akciová ponuka je však časovo limitovaná a preto vám odporúčame dlho neváhať.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Bezdrôtové slúchadlá QCY T2C s nabíjacím boxom a podporou Bluetooth 5.0 ešte takto lacné nikdy neboli!

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close