TIP REDAKCIE

Tie najlepšie zľavy na pamäťové karty opäť prichádzajú. Značkové karty SanDisk a Netac za neuveriteľné ceny

Dochádza ti v tvojom smartfóne, tablete, či fotoaparáte úložný priestor, no nechce sa ti neustále vymazávať staré fotografie a súbory? Čo tak vybaviť svoje zariadenie microSDXC kartou, ktorá ponúkne ohromne veľký úložný priestor, vynikajúce rýchlosti zápisu a čítania, no pritom ťa vyjde na iba pár eur? Exkluzívne zľavy na pamäťové karty SanDisk a Netac sú stvorené ako pre teba. 

SanDisk Ultra 128GB

64GB SD Sandisk-min
Zdroj: produktová fotografia

V najlepšej zľave je momentálne pamäťová karta SanDisk Ultra s kapacitou až 128GB, ktorá je vhodnejšia pre náročnejších používateľov. Jej odolnosť v takmer akomkoľvek prostredí zaručuje, že vaše dáta budú vždy správne uložené a zabezpečené. Náročnejšieho zákazníka určite poteší aj rýchlosť zápisu/čítania na úrovni 98 MB/s, pričom rýchlosť sekvenčného zápisu je niekde na úrovni 10 MB/s. Pamäťová karta aktuálne stojí 19,99 eur, no s kupónom „CC598″ zrazíte cenu na fantastických 16,53 eur!

Pamäťovú kartu SanDisk Ultra nájdeš na Cafago.com. Nezabudni na zľavový kupón!

Netac 128GB Pro

netac pamatova karta_opt
Zdroj: Cafago

Kúsok od spoločnosti Netac je v každej oblasti naozaj výborným konkurentom SanDisku. Karta taktiež ponúka vysoký stupeň ochrany voči vonkajším vplyvom vo forme vody, tepla, či tuhých mrazov. Karta taktiež ponúka maximálnu rýchlosť čítania na úrovni 98 MB/s, no rýchlosť zápisu je oproti konkurentovi o čosi nižšia. Ak máte záujem o tento kúsok, musíte si pripraviť pár eur navyše. S kupónomCC28″ vás totižto vyjde na 19,50 eur. 

MicroSDXC kartu od overeného výrobcu Netac nájdeš na tejto stránke

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close