Pracovné ponuky
TIP REDAKCIE

Dopraj si jednu z najdostupnejších elektrických kolobežiek na trhu

Hoci je už koniec„oficiálnej“ kolobežkovej sezóny tak aj napriek tomu sa v obchodoch objavujúdoslova neodolateľné zľavy a jednou z nich je aj táto. Zahraničnýe-shop TomTop.com, ponúka elektrickú kolobežku E4 s nosnosťou až do 125kg čo sa tak nevidí vo viac ako 60% zľave. Výsledná cena kolobežky tak je mene jako 265€. Čerešničkou na torte je, že je dostupná z nemeckého skladu čo znamená, že vás neprekvapia žiadne dodatočné poplatky typu CLO či DPH.

Kolobežka ponúka extra silnú konštrukciu, ktorá je vyrobená hliníkovej zliatiny s nosnosťou až do 125kg. Kolesa kolobežky sú veľké 8,5“ pričom sa nejedná o obyčajné „kolesá“. Sú to totiž vákuové pneumatiky, ktoré sú charakteristické vyššou odolnosťou voči prepichnutiu. Inými slovami kolobežka si poradí ako s hladkými cestami tak aj s drsnejším povrchom bez toho, aby sa poškodila.

elektricka kolobezka_3
Zdroj: produktová fotografia

Dojazd kolobežky je až do 25km. Treba však dodať, že vplyv na vzdialenosť dojazdu má aj ako váha šoféra tak aj štýl jazdy. Minimálna hodnota dojazdu však je 12km. Maximálna rýchlosť kolobežky je 25km/h. Kolobežku nabiješ do plného stavu približne za 3,5 až 4 hodiny.

elektricka kolobezka_2
Zdroj: produktová fotografia

Kolobežka disponuje aj displejom, ktorý ponúka základné informácie ako je napríklad rýchlosť jazdy či indikátor batérie. Okrem neho nechýba ani predné či zadné svetlo. Kolobežka zároveň disponuje systémom „Quick folding“, vďaka ktorej ju je mu možné zložiť za pár sekúnd vďaka čomu je dobre prenosná a zároveň nie je problém ju schovať ako do skrinky tak aj pod pracovný stôl.

elektrická kolobežka
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa kolobežka zaujala tak ti ju určite odporúčame nepremeškať. Nájdeš ju na odkaze nižšie.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close