Pracovné ponuky
TIP REDAKCIE

BLESKOVÝ VÝPREDAJ | Poteš sa elektrickou kolobežkou za menej ako 180€ s doručením zadarmo

Ak túžiš po elektrickej kolobežka tak teraz je tvoja príležitosť. Aktuálne v zahraničnom e-shope Geekbuying.com prebieha akcia, ktorej sa len ťažko odmieta. Čerešničkou na torte je, že kolobežka je dostupná z EÚ skladu pričom poštovné je zadarmo. Inými slovami zaplatíš len za kolobežku a žiadne ďalšie poplatky ta neprekvapia. Odporúčame ti sa však poponáhľať, akcia je totiž časovo limitovaná len na niekoľko nasledujúcich hodín. Poďme sa pozrieť na kolobežku čo ponúka.

Kolobežka okrem jednoduchého dizajnu ponúka aj „funkcie navyše“. Hlavným lákadlom je elektrický pohon 250W motora. Maximálna rýchlosť tejto kolobežky je 23km/h pričom jej dojazd je do 15 km.

Lacna elektricka kolobezka
Zdroj: produktová fotografia

Kolobežka je vyhotovená z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu odnesie aj „ťažšieho“ pasažiera. Jej maximálna nosnosť je až do 90kg. Inými slovami odnesie aj väčšieho chlapa. Bohužiaľ však so zvyšujúcou váhou sa znižuje aj dojazd, na ktorý vplýva aj štýl jazdy. Výrobca však udáva minimálnu dojazdovú vzdialenosť do 10km, ktorá pohodlne stačí na pohyb po meste, napríklad do práce a späť či do školy. Stav kapacity batérie si môžete pozrieť priamo na kolobežke v spodnej časti kde je ako nabíjací port tak aj indikátor batérie.

Lacna elektricka kolobezka_2
Zdroj: produktová fotografia

Mnohých určite poteší, že kolobežka sa radí da kategórie skladateľných.  Znamená to, že ju je možné jednoducho ako prenášať tak aj schovať, napríklad pod pracovný stôl.

Lacna elektricka kolobezka_3
Zdroj: produktová fotografia

Ak teda túžiš posvojej prvej kolobežke a je ti ľúto za ňu dať stovky € tak teraz máš svoju príležitosť. Túto kolobežku môžeš aktuálne získať doslova za výpredajovú cenu, za menej ako 180€.

Lacna elektricka kolobezka cena
Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close