SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Kvalitné slúchadlá Sony MDR-EX255AP neboli nikdy lacnejšie! Aktuálne môžu byť tvoje za menej ako 13 eur

Prvotriedny dizajn, skvelý zvuk, zaručená kvalita od známeho výrobcu a nízka cena? Slúchadlá Sony MDR-EX255AP sú naozaj dokonalým kompromisom pre zákazníkov, ktorí si zakladajú na kvalitných produktoch, no zároveň nechcú na maličkosti zbytočne vyhodiť desiatky eur navyše.

Vhodné pre milovníkov hudby

Slúchadlá Sony MDR-EX255AP so zabudovaným mikrofónom sú vhodným adeptom pre zákazníkov, ktorí si potrpia na výbornej kvalite zvuku. Sony je v tejto oblasti popredným výrobcom a ani tento lacný kúsok nikde nezaostáva za konkurenciou.

Zdroj: Sony

Ovládanie vždy po ruke

Samozrejmosťou klasických slúchadiel je ovládanie umiestnené priamo na kábli. In-line ovládanie v tomto prípade umožňuje nie len zvyšovanie hlasitosti, ale aj preskakovanie pesničiek, či zdvihnutie telefónneho hovoru.

Ľahký a dynamický kompaktný dizajn

Vynikajúca ultraľahká konštrukcia slúchadiel zaručuje perfektnú mobilitu a to za akýchkoľvek podmienok. S hmotnosťou iba 3 gramy a skvelým dizajnom samotných slúchadiel sú vhodné aj na dlhé niekoľko hodinové používanie, či už na cestách, alebo počas športových aktivít.

Vysoko kvalitný zvuk

Ako sme už spomínali, slúchadlá ponúkajú naozaj špičkovú kvalitu zvuku. Čo to ale znamená po technickej stránke?

  • Veľkosť meniča: 12mm
  • Rozsah frekvencie: od 20 Hz do 25 000 Hz
  • Citlivosť: 106dB/mW
  • Impedancia: 16Ω
  • Typ pripojenia: 3,5mm jack
  • Magnet: neodymový

A koľko teda tieto slúchadlá stoja? Vďaka spolupráci s eshopom Cafago.com môžete využiť špeciálny zľavový kód CC146, ktorý treba vložiť pri zadávaní objednávky. Vďaka kódu zrazíte cenu slúchadiel na fantastických 12,39 eur, samozrejme, s dopravou úplne zdarma. Slúchadlá sú dostupné až v 4 farebných prevedeniach.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Sony)

Tagy
Close
Close