SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Kvalitná 3D tlačiareň pre pokročilých aj začiatočníkov Anet A8 Plus je aktuálne dostupná vo viac ako polovičnej zľave

Ak rozmýšľaš nad kúpou prvej 3D tlačiarne, poprípade si skúsený tlačiar, určite zbystri pozornosť. Tento kúsok rozhodne stojí za to.

Kvalitná 3D tlačiareň nie je už roky určená iba do rúk skúsených 3D tlačiarov. Kvalitnejšie modely boli totižto pred pár rokmi naozaj cenovo nedostupnými kúskami, čiže po nich nesiahali ani úplní amatéri vo svete 3D tlače. Tento trend sa však razom zmenil a to aj vďaka viacerým zahraničným výrobcom, ktorí sa rozhodli priniesť kvalitnejšiu 3D tlač aj do rúk bežných zákazníkov. Výborným príkladom kvality a skvelej dostupnosti je aj overený model Anet A8 Plus, ktorý je jednou z najlepších 3D tlačiarní vo svojej kategórii. Ešte lepšou správou je však fakt, že momentálne ju kúpiš za zlomok jej pôvodnej hodnoty. Aktuálne jej cenovka na e-shope TomTop.com padla na neskutočných 124,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Za zmienku ale určite stojí informácia, že túto tlačiareň na našom trhu za menej ako 230 eur jednoducho nenájdeš. 

3D tlačiareň Anet A8 Plus za 124,99 eur nájdeš na TomTop.com

Overená 3D tlačiareň Anet A8 Plus

3D tlačiareň Anet A8 Plus je vhodná ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsených 3D tlačiarov, ktorí sa tejto zábavke venujú už naozaj dlho. Nižšie si uvedieme základné technické parametre, ako aj pár dôvodov, prečo by si si mali vybrať práve tento model. 

Technické špecifikácie

  • Technológia tlače FDM (Fused Deposition Modeling)
  • Single-extrudér
  • Maximálna veľkosť tlačeného objektu 300 x 300 x 350 mm
  • Priemer trysky 0,4 mm
  • Presnosť Z: 0.004mm, X/Y: 0.012mm
  • Zabudovaný LCD displej
  • Prevádzková teplota max 260°C
  • Vyhrievacia podložka s maximálnou teplotou 100°C
  • Pripojenie pomocou USB a SD karty
  • Rýchlosť tlače na úrovni max 120 mm/s
3d tlaciaren anet a8 plus_opt
Zdroj: TomTop

Prečo sa rozhodnúť práve pre túto tlačiareň?

Vďaka moderným technickým riešeniam a kvalitnému rámu je zabezpečená vysoká stabilita celej konštrukcie počas tlače. Ruka v ruke so stabilitou tak ide aj vysoká presnosť tlače ako aj vysoká presnosť polohovania pri tlači, čo má za následok dokonalý výtlačok bez akýchkoľvek nedostatkov. Neskúsených tlačiarov môže zaujať aj jednoduchosť montáže tlačiarne, ktorá zaberie rádovo pár desiatok minút. Posledným naozaj silným argumentom, prečo zvoliť práve túto tlačiareň, je cena, kvôli ktorej sa modelu Anet A8 Plus ťažko hľadá konkurencia. 

3D tlačiareň Anet A8 Plus za 124,99 eur nájdeš na TomTop.com

Skvelú 3D tlačiareň Anet A8 Plus momentálne nájdeš na e-shope TomTop.com za naozaj bezkonkurenčných 124,99 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu. Doprava z nemeckého skladu zaručuje nie len expresné dodanie, ale aj vyhnutie sa poplatkom ako clo či DPH. Len pre porovnanie, cena tejto istej tlačiarne na slovenskom e-shope presahuje hranicu 229 eur. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close