Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

KUGOO S1 Plus – pohodlná a najmä bezpečná mestská elektrická kolobežka s luxusne nízkou cenovkou

Kolobežka ponúka dojazd na úrovni až 30 km, pričom sa stále ide o mimoriadne ľahkú a prenosnú kolobežku vhodnú do mesta.

Ideálna elektrická kolobežka určená na presúvanie v rámci mesta nemusí stáť majland, keďže nároky na technické parametre nie sú prirodzene tak vysoké. Pri doprave v rámci mesta, nebodaj pri cestovaní prímestskou dopravou alebo MHD, je kľúčovým aspektom najmä kompaktnosť. Práve tento atribút spĺňa kolobežka KUGOO S1 Plus úplne doslovne, keďže váži iba 12,5 kg a jej rozmery sú naozaj minimálne. Poteší však aj dojazdom, či pohodlím a bezpečnosťou. V neposlednom rade však cenou na úrovni iba 268,06 eur s bezplatným doručením z poľského skladu

KUGOO S1 Plus s kupónom „NNN9THKS1P“ za 268,06 eur nájdeš TU!

KUGOO S1 Plus – ideálna mestská kolobežka

Kolobežka KUGOO S1 Plus je zameraná najmä na spomínanú dopravu v rámci mesta. Preto výrobca dbal na minimálnu váhu a rozmery kolobežky. Výsledkom je kolobežka s hliníkovým rámom s celkovou váhou iba 12,5 kg, no aj napriek tomu nosnosťou až 120 kg! Spomeniem aj rozmery 94,5 x 15 x 33 cm v zloženom stave. Kolobežku tak pohodlne zmestíš aj do kufra malého auta, poprípade ju bezproblémovo odnesieš aj v MHD. 

kugoo s1 plus 3
Zdroj: Geekbuying

Pri doprave v rámci mesta treba dbať aj na zvýšenú bezpečnosť. O tú sa výrobca postaral naozaj najlepšie, ako sa v tejto cenovej kategórii dá. Prítomný je duálny brzdný systém s brzdnou dráhou iba 5 metrov, ako aj zabudované LED svietidlá.

kugoo s1 plus 2
Zdroj: Geekbuying

Ruka v ruke s bezpečnou jazdou idú aj perforované kolesá s predným odpružením, ktoré sú najmä skvelým prínosom čo sa týka pohodlia. Tak či tak však o čosi lepšie pruženie tohto typu kolies zaručuje na našich rozbitých cestách aj lepšiu stabilitu pri jazde.

Čo sa výkonu a dojazdu týka, kolobežka KUGOO S1 Plus sa radí medzi štandard vo svojej kategórii. Je vybavená 350W elektromorom, ktorý spoločne so 7,5AH batériou zaručuje maximálnu rýchlosť až 30 km/h a dojazd na úrovni 25 až 30 km. V mestských podmienkach sa tak dostaneš naozaj takmer kdekoľvek. 

KUGOO S1 Plus s kupónom „NNN9THKS1P“ za 268,06 eur nájdeš TU!

Elektrickú kolobežku KUGOO S1 Plus momentálne nájdeš v skvelej akcii na e-shope Geekbuying.com. Ten ju pri využití zľavového kupónu „NNN9THKS1P“ ponúka už za 268,06 eur. Tradične, doprava z poľského skladu je v tomto prípade bezplatná a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Vyhneš sa tak zbytočnému plateniu cla, či DPH. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close