Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

KUGOO S1 – elektrická kolobežka s 30 km dojazdom a skvelou maximálkou s cenovkou, z ktorej sa ti zatočí hlava

S unikátnym zľavovým kupónom a bezplatnou dopravou z poľského skladu pri kúpe tejto kolobežky ušetríš nejedno euro navyše.

Elektrické kolobežky – takmer nezastaviteľný trend, ktorý úplne zmenil osobnú dopravu vo veľkomestách po celom svete. Väčšina z nich je však príliš drahých, poprípade tie lacnejšie nespĺňajú požiadavky náročnejšieho používateľa. Renomovaný výrobca kolobežiek KUGOO však jednoducho vie, ako vytvoriť ideálnu kolobežku. Elektrická kolobežka KUGOO S1, ktorá je momentálne dostupná v skvelej zľave, totižto ponúka nosnosť až 120 kg, čo je v rámci sveta elektrických kolobežiek naozaj výnimočný údaj. Výrobca pritom nešetril ani v ostatných oblastiach. 

KUGOO S1 za skvelých 244,99 eur nájdeš na Geekbuying.com

Bezkonkurenčná kolobežka KUGOO S1

KUGOO S1 kolobezka_dizajn
Zdroj: produktová fotografia

Kolobežka je vybavená silným 350W elektromotorom, ktorý dokáže vytiahnuť maximálnu rýchlosť až na 30km/h. Li-ion batéria 18650 pritom zabezpečuje dojazd až na úrovni 30km, takže sa s ňou odveziete naozaj kdekoľvek v rámci mesta. Viacerých záujemcov poteší aj výnimočne krátka brzdná dráha iba 4 metre. 

KUGOO S1 kolobezka_pneumatiky
Zdroj: produktová fotografia

Ďalším limitujúcim faktorom pri lacnejších elektrických kolobežkách sú malé pneumatiky, poprípade zlá odolnosť. S kolobežkou KUGOO S1  sa ale nemusíte obávať prípadných tvrdých nárazov, keďže pneumatiky s priemerom 8,5-palcov dokážu „zrovnať“ aj väčšie nerovnosti. Čo sa vodeodolnosti týka, kolobežka obdržala certifikáciu na úrovni IP54, takže sa nemusíte báť jazdiť ani počas daždivého počasia.

kugoo s1 riadidla
Zdroj: Geekbuying

Skvelou výhodou pri používaní kolobežky KUGOO S1 je aj zabudovaný displej na riadidlách. Na displeji nájdete základné informácie ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, či počet najazdených kilometrov.

Čiastočne obmedzujúcim faktorom je váha 11 kilogramov. Na trhu nájdete aj kopu ľahších kolobežiek, no hlavným úmyslom výrobcu bolo vytvoriť kolobežku aj pre väčších chlapov a tí s prenosom kolobežky nebudú mať určite žiadny problém. 

KUGOO S1 za skvelých 244,99 eur nájdeš na Geekbuying.com

Cena kolobežky KUGOO S1 sa za bežných podmienok pohybuje na úrovni cez 350 eur, no vďaka aktuálnemu výpredaju a zľavovému kupónu „GKB217S“ ju môžete získať už za vynikajúcich 244,99 eurDoprava z poľského skladu je bezplatná, takže môžete počítať s tým, že už nebudete priplácať ani cent navyše.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close