Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

KUGOO KIRIN S4 – najnovší prírastok na trhu s dojazdom až 40 km, ktorý zaujme lákavou cenou a maximálkou 35 km/h

Jeden z najnovších kúskov na trhu s elektrickými kolobežkami od overeného výrobcu KUGOO zaujme všetkých fanúšikov mestských kolobežiek.

Fanúšikovia cenovo dostupných mestských kolobežiek, ktoré je možné pohodlne prenášať aj v MHD a zároveň poskytnú komfortný dojazd majú pred sebou ďalšiu veľkú dilemu. Overený a stále populárnejší výrobca elektrických kolobežiek KUGOO totižto len koncom leta na trh uviedol nový model KIRIN S4, ktorý konkuruje tým najlepším kúskom na trhu. Konkurenti aj v podobe kolobežiek od spoločnosti Xiaomi sa môžu obávať nie len dojazdu a maximálnej rýchlosti ale najmä agresívnej ceny. Tá totižto po pár týždňoch od spustenia predaja klesla na skvelých 401,94 eur s bezplatnou dopravou z EÚ skladu

KUGOO KIRIN S4 s kupónom „CLKG14“ za 401,94 eur nájdete TU

KUGOO KIRIN S4 – najnovší hráč na trhu s mestskými e-kolobežkami

kugoo kirin s4 2
Zdroj: Youtube @Geekbuying

Novinka v podobe kolobežky KUGOO KIRIN S4 prichádza s viacerými vylepšeniami, ktoré sme doposiaľ u tohto výrobcu nevideli pri žiadnom cenovo dostupnom modeli. Vylepšeniami prešiel napríklad skladací dizajn. Zloženie kolobežky trvá iba 1 sekundu. Poskladaná kolobežka zároveň zaberá omnoho menej priestoru vďaka nižšie umiestnenému skladaciemu mechanizmu, čo oceníte najmä pri cestovaní v aute alebo v MHD. 

kugoo kirin s4 zlozeny stav
Zdroj: Youtube @Geekbuying

O niečo vpred sa posunula aj samotná konštrukcia kolobežky, ktorá si poradí až so 100 kg nákladom. Kolobežka za to vďačí nie len mohutnejšej stavbe konštrukcie, ale aj väčšími konštrukciami v kritických miestach a širšej spodnej podstave. Tá sa do šírky zväčšila až o 15%, čo určite pocítite pri svižnejšej mestskej jazde. Kolobežka ako celok tak výrazne získala aj z hľadiska bezpečnosti, čo podčiarkuje aj ďalšia výbava v podobe LED osvetlenia či zadnej kotúčovej brzdy a systému E-ABS

kugoo kirin s4 displej
Zdroj: Youtube @Geekbuying

V prípade pohonného ústrojenstva siahol výrobca po overených technológiách, ktoré sa osvedčili už v predošlých modeloch. Lítium-iónová batéria typu 18650 a elektromotor s výkonom až 350W však ponúkajú o čosi lepšie jazdné vlastnosti, ako v prípade konkurencie. Budúci majitelia totižto môžu počítať s maximálnou rýchlosťou až 35 km/h ako aj s navýšeným dojazdom až 40 km. Dostatočná rýchlosť a akcelerácia v mestskej premávke je tak garantovaná po celý deň. 

Zrejme najväčšia inovácia však nastala na samotných riadidlách, ktoré pokrýva masívny dashboard. Masívny LCD displej zobrazuje priamo na riadidlách všetky potrebné informácie o jazde, no tentokrát vám rozhodne žiadne dôležité informácie neujdú. Displej narástol do obrovských rozmerov, čo je jasné už z prvých pohľadov na túto čerstvú novinku. 

KUGOO KIRIN S4 s kupónom „CLKG14“ za 401,94 eur nájdete TU

Elektrickú kolobežku KUGOO KIRIN S4 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. So zľavovým kupónom „CLKG14 zrazíš cenu tejto novinky na skvelých 401,94 eur. Samozrejmosťou je bezplatná doprava z EÚ skladu. Vďaka nej je zaručené nie len expresné dodanie ale zároveň sa vyhneš poplatkom ako clo a DPH

Z ponuky kolobežiek KUGOO si vyberie naozaj každý!

Hľadáš skôr kolobežku vhodnú aj na offroadové dobrodružstvá, či ešte cenovo atraktívnejší model? Určite neprehliadni široký prehľad tých najvýhodnejších modelov od spoločnosti KUGOO, ktorý nájdeš priamo na našom webe!

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close