Sponzorovaný obsah

KUGOO KIRIN G3 – nielen vizuálne podarená elektrická kolobežka s 1200W motorom a dojazdom až 60km

Kolobežka KUGOO KIRIN G3 sa vďaka svojim parádnym špecifikáciám a technologickým vychytávkam radí medzi najatraktívnejšie kúsky na trhu.

Jedna z najatraktívnejších elektrických kolobežiek z konca minulého roka sa konečne dostáva do horúceho výpredaja na jednom z najväčších čínskych e-shopoch Geekbuying.com. Naozaj nie len parádne vyzerajúci ale špičkovo vybavený model KUGOO KIRIN G3 svoju púť odštartoval na crowdfundingovej kampani na Indiegogo. Najnovšie však získava aj cenovku v poľskom sklade, ktorej jednoducho neodolá žiadny priaznivec tohto dobre vybaveného modelu. S exkluzívnym kupónom „GEFKPF“ môže byť tento trhač asfaltu váš už za skvelých 989,99 eur. Doprava z poľského skladu už tradične znamená dve veci – expresne rýchle doručenie a zároveň žiadne dodatočné clo alebo DPH!

KUGOO KIRIN G3 už za 989,99 eur nájdete na Geekbuying.com

Konštrukcia s najmodernejším dizajnom a funkčnými prvkami

kugoo kirin g3
Zdroj: Youtube @TechTablets

Model KUGOO KIRIN G3 nadväzuje nad svojich predchodcov z tohto modelového radu, no technickú úroveň celej kolobežky zdvíha na ešte vyššie. Výsledkom toho je nová ešte ľahšia konštrukcia s celohliníkovým telom. Vďaka nej je má kolobežka iba skvelých 25 kg, čo je na túto kategóriu mimoriadne priaznivý údaj.

kugoo kirin g3 2
Zdroj: Youtube @TechTablets

Výhodou vylepšenej stavby je aj vyššia pevnosť konštrukcie kolobežky a zároveň ešte lepšie pruženie a pohodlie počas jazdy. Výrobca totižto siahol po ešte väčších 10,5-palcových pneumatikách. Tie spoločne so špeciálnym systémom pruženia vpredu i vzadu filtrujú nerovnosti na vozovke naozaj špičkovo. Kolobežka si tak bezproblémovo poradí aj s náročnejším terénom. 

Ešte väčšia porcia výkonu 

Pri prípadnom využití v teréne, poprípade pri svižnom presúvaní v rámci mesta sa určite bude hodiť aj nadštandardná porcia výkonu. O ten sa v tomto prípade stará až 1 200W elektromotor umiestnený v zadnom kolese. Zadný pohon spoločne s 52V systémom umožňuje stúpanie do kopca so sklonom až 20°. Čerešničkou na torte je maximálna rýchlosť až 50 km/h, ktorá sa samozrejme odvíja od zvoleného jazdného režimu. 

Od zvoleného jazdného režimu závisí aj dojazd kolobežky, ktorá disponuje batériou s kapacitou až 18 Ah. V spojení s 1 200W elektromotorom tak kolobežka ponúka dojazd na úrovni 60 km. Pochopiteľne, ak ste milovníkom svižnej jazdy, treba počítať s o čosi menšou hodnotou. Naopak, v prípade jemného zaobchádzania s akcelerátorom a prípadnou jazdou z kopca môžete dojazd natiahnuť na ešte viac ako udáva výrobca. 

Bezpečnostné prvky, ktoré sa rozhodne zídu 

kugoo kirin g3 osvetlenie
Zdroj: Youtube @TechTablets

Výrobca KUGOO si už roky zakladá aj na špičkovej bezpečnosti elektrických kolobežiek a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Na kolobežke KUGOO KIRIN G3 nájdeme hneď niekoľko dôležitých prvkov, ktoré jej môže závidieť aj konkurencia. Za zmienku určite stojí celopogumovaná spodná podstava pre lepšiu stabilitu či kotúčové brzdy vpredu i vzadu. Nechýba ani až 7 zabudovaných LED svietidiel pre dokonalú viditeľnosť aj v noci alebo doplnky ako prehľadný LED displej a zabudovaný stojan

KUGOO KIRIN G3 už za 989,99 eur nájdete na Geekbuying.com

Elektrickú kolobežku KUGOO KIRIN G3 momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „GEFKPF“ môže byť tento trhač asfaltu váš už za skvelých 989,99 eur. K dispozícii je bezplatná doprava z poľského skladu. Vďaka nej môžete počítať s expresne rýchlym doručením a zároveň nebudete doplácať clo a DPH

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close