HuaweiSpravodajstvo

Ktoré smartfóny Huawei a Honor dostanú EMUI 11 medzi prvými?

Zatiaľ ide však o neoficiálny zoznam zariadení

V priebehu včerajšieho dňa sme mohli čítať o približnom oficiálnom termíne predstavenia nadstavby EMUI 11 pre smartfóny Huawei a (vybrané modely) Honor, pričom malo by sa  tak stať ešte v priebehu tohto kvartálu, teda najneskôr do konca septembra. S touto informáciou prišiel Wang Chenglu, softwarový riaditeľ spoločnosti. Očakáva sa, že nadstavba by teoreticky mohla byť predstavená v priebehu augusta, tak ako tomu bolo aj v minulom roku v spojitosti s EMUI 10.

V priebehu dnešného dňa sa do obehu dostal prvý (zatiaľ neoficiálny) zoznam smartfónov, ktoré by mali dostať aktualizáciu s nadstavbou medzi prvými. Zoznam sa objavil na čínskej komunitnej stránke spoločnosti Huawei.

EMUI 11_smartfony ktore by mali dostat nadstavbu ako prve
Zdroj: club.huawei.com

Konkrétne ide o zariadenia:

Konkrétne ide o zariadenia:

-Mate Series: Mate 30 Pro, Mate 30, Mate 30 RS Porsche Design, Mate 20X / Pro, Mate 20 RS Porsche Design, Mate X.

-P Series: P40 / Pro, P30 / Pro.

-Nova Series: Nova 6 5G, Nova5T / Pro, Nova5z, Nova 5i Pro.

-Tablety: MatePad, Mediapad M6.

-Honor line: Honor V30 Pro, Honor V20, Honor 20 Pro, Honor 20s, Honor 20 Youth Edition, Honor 9X Pro.

Ako sme však vyššie spomínali, tak ide o neoficiálny zoznam zariadení. Druhým dychom však treba dodať, že pre všetky modely vyššie sa očakáva  aktualizácia s EMUI 11 v kombinácii s  Androidom 11. Dôvodom je, že spomínané zariadenia  boli predstavené s Androidom 9 alebo novšou verziou operačného systému, pričom Huawei uvoľňuje pre modely svojich smartfónov minimálne 2 veľké softwarové aktualizácie.

V súčasnosti nie sú známe podrobnosti, ktoré nadstavba prinesie. Očakáva sa však hlbšie prepojenie platformy „All-scenario“, teda nové možnosti komunikácie a interakcií medzi jednotlivými zariadeniami. Tiež sa spomínajú aj nové možnosti ochrany osobných údajov. Tých noviniek bude však bezpochyby viac.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close