TIP REDAKCIEVernee Mobile

Kov, FULL HD displej, 4GB RAM, senzor odtlačkov prstov a zľavový kupón robí zo smartfónu Apollo Lite atraktívnu voľbu

Ak rozmýšľaš o novom smartfóne, ktorý sa nezľakne žiadnej úlohy, vrátane tých náročnejších tak si tu správne. Vďaka exkluzívnej spolupráci s oficiálnym distribútorom smartfónov Vernee pre slovenský a český trh sme si pripravili akciovú ponuku, s ktorou môžeš ušetriť už aj tak so zľavneného smartfónu Vernee Apollo Lite ďalších pár €. Poďme však pekne po poriadku.

Smartfón Apollo Lite aktuálne môžeš v limitovanej ponuke s kupónom „WC_LITE_12“ získať najlacnejšie na trhu

Ako už z názvu článku plynie tak smartfón Apollo Lite nepatrí medzi zariadenia, ktoré by sa báli každodenných úloh, ktorých náročnosť stúpa zo dňa na deň. Ponúka totiž výkonný hardware v podobe 10-jadrového procesora Helio X20 s taktom 2,3 GHz, ktorému sekunduje 4 GB operačná pamäť RAM a 32 GB úložisko, ktoré je možné samozrejme rozšíriť. Predsa, bola by škoda pri takomto výkonne nezahrať si aj tie najnovšie hry, ktoré sú dostupné v obchode. Telefón poháňa mimochodom batéria s kapacitou 3180mAh, ktorá podporuje technológiu Pump Express 3.0 (rýchle nabíjanie zariadenia). Samozrejmosťou je aj najnovší USB Type – C port.

Smartfónu vo výbave nechýba ani skener odtlačkov prstov, ktorý sa chváli rýchlou reakčnou dobou. Na zadnej strane nájdeme 16MP kameru od spoločnosti Samsung, ktorá využíva technológiu zaostrovania PDAF. Fotoaparát sa nezľakne ani natáčania 4K videí pri 30 FPS.

Na prednej strane 5,5“ FULL HD displeja s technológiou Sharp IG20 nájdeme 5MP šošovku s clonou F/2.0. Mimochodom telefón disponuje ImagiQ technológiou a to vďaka procesoru X20, ktorý prináša množstvo pokročilých funkcií, ktoré ocenia používatelia využívajúci smartfón ako hlavný fotoaparát.

vernee apollo lite displej
Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Tohto kovového fešáka môžeš aktuálne získať za 157€ a to za podmienky využitia kupónu „WC_LITE_12“, ktorý aktivuješ v košíku. Ak ťa smartfón zaujal tak určite dlho neváhaj. Platnosť kupónu je totiž len do 31. júla, resp. pre prvých 5 najrýchlejších z vás.

Vernee Apollo Lite kupon
Zdroj: vlastný

Smartfón Apollo Lite aktuálne môžeš v limitovanej ponuke s kupónom „WC_LITE_12“ získať najlacnejšie na trhu

Zdroj: TS, vlastný, obrázky: Youtube (Mrwhosetheboss)

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie Vernee Apollo Lite Vernee Mobile

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close