SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tieto smart hodinky ponúkajú AMOLED displej, IP certifikáciu a podporu 4G. Aktuálne sú dostupné v 50 percentnej zľave!

Smart hodinky sa pomaly, ale isto stávajú povinnou výbavou každého moderného človeka. Okrem možnosti notifikácií zo smartfónu totiž ponúkajú informácie aj o športových aktivitách. A práve preto by sme Vám radi dali do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v e-shope TomTop.com na hodinky Kospet Brave 4G LTE, ktoré sú aktuálne dostupné vo viac ako 50% zľave. Čerešničkou na torte je, že sú dostupné prostredníctvom dopravy „Duty Free Shipping“, ktorá je zadarmo. Inými slovami hodinky Vám prídu bez ďalších poplatkov ako je DPH, CLO či poštovné.

Kospet hope 4G Smartwatch

Kospet Brave 4G LTE Smart Watch

Hodinky nižšie ponúkajú 1,3“ AMOLED displej s rozlíšením 240 x 240 bodov. Pod displejom sa schováva výbava viacerých senzorov spolu s priestorom pre Nano SIM kartu s podporou 4G. Nechýba ani podpora Bluetooth vo verzii 4.0 či dokonca WiFi.

Zdroj: produktová fotografia

Hodinky sú poháňané operačným systémom Android 6.0. Ich srdce tvorí procesor MTK6737, 2GB RAM a 16GB úložný priestor.

Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska senzorov, hodinky ponúkajú vo svojej cenovej kategórie nadpriemerne vybavenie. Disponujú napríklad pedometrom, GPS, senzorom tepu srdca a podobne. Vo výsledku sú schopné monitorovať športové aktivity ako behanie (vrátane in-door behania), bicyklovanie, chôdzu a ďalšie.

Zdroj: produktová fotografia

Mnohých určite poteší, že hodiny disponujú batériou o kapacite 620mAh, ktorá sľubuje 3 až 5-dňovú výdrž, v závislosti od využívania jednotlivých funkcií. Hodinky zároveň disponujú IP68 certifikáciou (pozn.: redakcie možnosť ponorenia hodiniek do vody do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút). Čerešničkou na torte je podpora viacerých jazykov, vrátane angličtiny či češtiny.

Tip pre vás  Veľká štúdia ukázala, ktorí výrobcovia smartfónov majú najmenej kazové zariadenia. Toto sú tí 3 NAJ výrobcovia. Máte aj Vy od nich smartfón?
Zdroj: vlastný

 

Pozn. redakcie: cena je platná ku dňu publikácie článku Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close