SpravodajstvoWindows

Nemáte originálny Windows 10? Microsoft skúša experiment ako ho k vám dostať

Ako už určite viete, Microsoft s Windows 10 má veľké plány. Podľa oficiálnych vyjadrení chce do troch rokov od jeho oficiálneho vypustenia do obehu dostať ho až na jednu miliardu zariadení, ale aby tento cieľ dosiahol, musí si pomôcť ako sa len dá.

Terry Myerson, hlava divízie Windows 10 preto spustil zaujímavý experiment na používateľoch s neoriginálnou kópiou Windows 10 v USA, ktorého podstata je založená na tom, že týmto používateľom umožní legalizovať svoj Windows  prostredníctvom Windows Store, prostredníctvom jedného kliku v nastaveniach počítača.

Windows-Update-Security
© by Winbeta.org

„Ak sa ukáže, že toto je pre väčšinu zákazníkov ako získať originálny Windows 10, tak potom rozšírime tento experiment. Radi by sme uvítali čo najviac týchto zákazníkov ako to bude len možné, aby si legalizovali svoj ekosystém Windows.“

Zdroj: Winbeta.org

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close