Kontakt

Niečo o nás

Windowscentrum.sk (od 10.08.2018 Vosveteit.sk) je momentálne najväčší Windows 10 a Windows Phone portál na Slovensku a v Česku, ktorý pôsobí na internete od roku 2015 a je tvorený samotnými fanúšikmi tohto operačného systému, vďaka čomu vieme odovzdať čitateľom zaujímavý a unikátny obsah. 

Od druhej polovice roku 2017 sme začali prinášať obsah aj z konkurenčných operačných systémov vďaka čomu sme sa vypracovali na popredný technologický portál na Slovensku. Denne nás navštívi niekoľko tisíc unikátnych návštevníkov. Od mája 2018  sme rozšírili online obsah aj o video tvorbu.

Medzi našich hlavných partnerov patrí viacero zahraničných online obchodov, napríklad Cafago.com, GearBest.com a ďalší. Spolupracujeme zároveň aj s takmer 10 linkbuilderov a niekoľkými slovenskými online obchodmi.

Pôvodne portál fungoval pod značkou WPmania.eu, avšak ohlásením príchodu Windows Mobile sme sa rozhodli spraviť rebranding, a od začiatku roka 2015 pôsobíme ako Windowscentrum.sk. V súčasnosti u nás nájdete viac ako 5500 článkov (k 01.6.2018), z toho prevažne sa zameriavame na aktuality z Windows komunity, ale nie sú nám cudzie ani novinky z konkurenčných operačných systémov.

Vosveteit.sk je internetový magazín, ktorý vznikol 10.08.2018 na základoch najväčšieho Windows portálu na Slovenku a v Česku – Windowscentrum.sk. Portál prešiel viacerými zmenami, začal rozširovať témy, začal tvoriť video obsah a získal nových partnerov. Výsledkom týchto zmien je viac zaujímavého obsahu, ktorý pripravujeme na dennej báze pre našich návštevníkov.

Kontakt: Info@vosveteit.sk

O redakciu sa Vám starajú:

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Portál prevádzkuje spoločnosť Pledge s.r.o.

 

Pridaj komentár

Close
Close