NovinkyZaujímavosti

Koniec otravným priateľom na Facebooku. Objavilo sa nové tlačidlo, ktoré vás zbaví otravných postov a spamu

Určite to poznáte, niekoľko rokov dozadu priateľov na Facebooku bolo ako šafránu avšak postupom času sa nazbierali desiatky a v niektorých prípadoch až stovky priateľov, ktorých možno ani nepoznáte. Niekto na Facebooku zdieľa s priateľmi menšie počty statusov, ale nájdeme aj takých, ktorí na svoju nástenku pridajú aj informáciu o tom akej farby majú „toaletný papier“. Proste sú ľudia, ktorí Facebook používajú aj spôsobom, ktorý môže byť otravný. Nuž týmto priateľom pravdepodobne odzvonilo, Facebook totiž zavádza nové tlačidlo „Snooze“.

Zdroj: vlastný

Aktiváciou tohto tlačidla na vybraných statusov priateľov pozastavíte prijímanie ich príspevkov po dobu 30 nasledujúcich dní. Tlačidlo nájdete po kliknutí na trojbodku v pravom hornom rohu vybraných postov/statusov.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close