Spravodajstvo

Koniec aplikácie Spotify pre Windows?

Spotify patrí určite medzi jednu z najpopulárnejších aplikácií skrz všetky operačné systémy o čom niet pochýb. Dnes sa na internetovej stránke WishAppList objavilo hlasovanie, ktoré malo dať vývojárom stojacím za touto aplikácia, že je po nej dopyt a to aj na Windows 10 platforme. A tu je reakcia, ktorej sme sa dočkali:

Ahojte,

Ďakujeme za zanechanie správy. Veľmi radi počujeme, že považujete Spotify komunitu za užitočnú. Dovoľte nám vniesť trochu svetla a informovať vás o našich možných aktualizáciách.

Môžeme vám potvrdiť, že Windows Phone 8.x verzia aplikácia nie je podporovaná už nejakú dobu. Stále však môžete používať Spotify aplikáciu, ale už nebude dostávať žiadne ďalšie aktualizácie. Ospravedlňujeme sa vám za nepríjemnosti.

Čo sa týka systému Windows 10 tak vám v tomto momente nemôžeme povedať žiadne informácie ohľadne vypustenia aplikácie, ale ako to bude možné, určite dostanete notifikáciu na vaše zariadenia, že aktualizácia je dostupná na stiahnutie. Dúfame, že tieto informácie boli užitočné. Ak máte ešte ďalšie otázky, tak nás kontaktujte.

Prajeme vám pekný deň.

Zdroj: WishAppList.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close