NávodySpravodajstvoXiaomi

Konečne! Xiaomi telefónu dostávajú update stabilnej verzie MIUI s podporou Tmavého režimu. Takto si ho zapnete

Na toto sme skutočne dlho čakali! Spoločnosť Xiaomi začala s distribúciou oficiálnej aktualizácie MIUI nadstavby, ktorá prináša možnosť zapnutie Tmavého režimu. Medzi prvými telefónmi, ktoré dostali update je napríklad zariadenie Xiaomi Redmi 7, na ktorý je update dostupný od včerajšieho dňa, ďalej na smartfón Xiaomi Mi 8, ktorý aktualizácia zavítala v dnešných skorých hodinách. Pevne veríme, že update dorazí čoskoro aj naďalšie smartfóny.

Zapnite si Tmavý režim vo Vašom Xiaomi telefóne

Aktualizácia nesie označenie MIUI V10.3.2.0 a prináša viacero opráv bugov, vrátane vylepšení a nových funkcionalít. Jednou z tých TOP je možnosť zapnutia Tmavého režimu.

MIUI update možnosť zapnutia tmavého režimu v Xiaomi telefóne
Zdroj: VoSveteIT.sk

Môžete tak spraviť prostredníctvom Nastavení telefónu, konkrétne v položke Obrazovka, kde pribudla možnosť prepnutia režimu.


Tmavý režim takmer kompletne mení farebnosť rozhrania. Defakto, drvivá väčšina rozhrania, vrátane vybraných aplikácií od Xiaomi získalo podporu Tmavého režimu. Zmeny sa bohužiaľ netýkajú aplikácií tretích strán. V každom prípade sa jedná o krok k lepšiemu. Výhodou Tmavého režimu je, že neťahá tak oči, a zároveň šetrí spotrebu batérie.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close