Aplikácie

Konečne! Microsoft Store dostane významné zmeny. Dočkáme sa noviniek, na ktoré mnohí z nás čakajú

Microsoft od predstavenia Windows 10 pracuje na prinesení čo najkvalitnejšie zážitku z využívanie Microsoft Store obchodu, resp. Windows Store obchodu. Najnovšie sa môžeme tešiť na viacero vylepšení  a  noviniek, ktoré dlhodobo požaduje mnoho používateľov. Upozornil na to portál  Aggiornamentilumia.

Nasledujúca aktualizácia by totiž mala priniesť tieto zmeny:

  • Pridanie populárneho Wish Listu, prostredníctvom ktorého si budú môcť používatelia uložiť hry a aplikácie do ich vlastného zoznamu a neskôr si ich budú môcť kúpiť alebo nainštalovať. Napríklad keď poklesne cena, za ktorú sú ochotní hru či aplikáciu kúpiť.

    Zdroj: Aggiornamentilumia

  • Dočkáme sa aj dizajnových zmien a to v podobe navigačného panelu, ktorý umožní používateľom počítačov a tabletov prekliknúť sa priamo do sub-kategórií z hocijakej stránky obchodu.

    Zdroj: Aggiornamentilumia

  • Pribudne aj možnosť inštalácie aplikácií hier na viacerých zariadeniach priamo z obchodu.

    Zdroj: Aggiornamentilumia

Tieto zmeny by mali zavítať do aplikácie už čoskoro. Aktuálne ich môžeme nájsť v testových zostaveniach Windowsu.

Zdroj: Aggiornamentilumia, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close