Spravodajstvo

Končí distribúcia Lumie 520!

 

Oficiálny distribútor Nokie sťahuje z predaja najpredávanejší model Nokiu Lumia 520. Na prvý pohľad sa môže tento krok zdať nelogicky, avšak samotná Nokia dobre vie čo robí. Nedávno uviedla na trh novší model Lumiu 630, ktorá je nástupcom tohto modelu v segmente lacnejších telefónov a ponechaním staršieho modelu v predaji by išla sama proti sebe.  Avšak nemusíme sa obávať, že samotný telefón by nebol dostupný v najbližší mesiacoch. Pri pohľade na počet eshopov, ktoré ponúkajú tento „starší“ model je zrejme, že dostupnosť tohto modelu bude ešte nejaký ten „mesiac“.

Ak uvažujete o kúpe Lumie 520, nepredpokladáme, že by ste si ju v najbližších mesiacoch nemohli kúpiť, avšak je možný mierny nárast jej ceny z dôvodu obmedzenia zásob u predajcov. Preto vám radíme aby ste dlho nerozmýšľali nad investíciou do tohto smartfónu.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Predobjednaj si úplne nový fitness náramok Xiaomi Mi Band 4 už dnes! V predpredaji ho môžeš mať už za 33,57 eur

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close