Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Kompaktný skladací dron JJRC X12 s výdržou až 25 minút aktuálne kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola

S dronom JJRC X12 je vytváranie dokonalých záberov z vtáčej perspektívy naozaj hračka a to aj pre úplných amatérov

Dron JJRC X12 je spojením naozaj skvelých technických špecifikácií a viacerých inteligentných funkcií, ktoré výrobca JJRC tradične zabalil do kompaktného tela. Model JJRC X12 môžme bezproblémovo zaradiť medzi už technicky vyspelejšie drony, no oproti väčšine svojich konkurentov je jeho cenovka značne nižšia. Aktuálne si ho totižto na e-shope TomTop.com môžete zaobstarať už za 169,99 eur s expresne rýchlou dopravou za 5,49 eur z nemeckého skladu

Skladací dron JJRC X12 za skvelých 169,99 eur z DE skladu nájdeš TU

Prečo siahnuť práve po drone JJRC X12?

jjrc x12
Zdroj: TomTop
  • Špičková trojosová stabilizácia obrazu, ktorá zabezpečuje zábery bez akýchkoľvek vibrácií, či rýchlych zmien smeru.
  • Fotoaparát / kamera s úchvatným 4K rozlíšením (pre fotografie), FullHD rozlíšenie pre video a až 50-násobným digitálnym priblížením. S touto kamerou vám jednoducho neujde ani jeden detail.
  • Optické a GPS navádzanie – vďaka týmto dvom funkciám je dron bezproblémovo ovládateľný ako vnútri, tak aj vonku. Vďaka senzorom na spodnej strane dronu si dokáže dron „zoskenovať“ okolitý svet, takže vie samovoľne pristávať, vzlietať, či sledovať zvolený objekt. V prípade využitia vo vonkajšom prostredí je samozrejmosťou spomínané GPS.
jjrc x12 positioning
Zdroj: TomTop
  • Skvelou funkciou je možnosť streamovania živého videa priamo na váš smartfón, ktorý je možné pripojiť priamo na ovládač dronu. Smartfón stačí prepojiť pomocou 5 GHz Wi-Fi pripojenia, ktoré v tomto prípade zvláda prenášať obraz do vzdialenosti až 1 200 metrov.
  • Skladací dizajn si obľúbi naozaj každý amatérsky filmár. Dron zložíte behom niekoľkých sekúnd, pričom ho zmestíte do akéhokoľvek menšieho batohu.
  • Vysokokapacitná 2 600 mAh batéria zabezpečujúca až 25 minútovú výdrž vo vzduchu.

Skladací dron JJRC X12 za skvelých 169,99 eur z DE skladu nájdeš TU

Dron JJRC X12 nájdeš aktuálne v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ho ponúka už za naozaj skvelých 169,99 eur. Čo sa dopravy týka, ak si objednáte dron z nemeckého skladu, priplatíte si ďalších 5,49 eur za poštovné. V prípade dopravy z nemeckého skladu sa však vyhnete poplatkom ako clo, či DPH.

Tagy
Close
Close